Uzm. Dr. Murat Emin Güveli, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Murat Emin Güveli

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - İstanbul

Kanserden Korunma, Kökeni Belli Olmayan Metastatik Tümörler, Sindirim Sistemi Tümörleri

Randevu Al 0 (850) 811 83 23Soru Sor

Doktorun Adresi

Turgut Özal Millet Caddesi No.117  Fatih, İstanbul
Onkofit Kanser ve Sağlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit

Murat Emin Güveli Hakkında

Murat Emin Güveli Kimdir?

Uzm.Dr. Murat Emin Güveli, 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Dahiliye - İç Hastalıkları uzmanı olmuştur. Ayrıca Tıbbi Onkoloji üzerine yan dal ihtisas eğitimini de başarıyla tamamlamıştır. 

2005 – 2009 yılları arasında İstanbul’daki ilk özel radyoterapi merkezlerinden birini kurmuş ve işletmiştir. 2009 yılında tekrar İstanbul Üniversitesi onkoloji enstitüsünde uzman olarak çalışmaya başlamıştır. 2016 yılında Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Eyaleti Scrips Proton Radyoterapi merkezinde observer (gözlemci) olarak bulunmuştur. 2018 yılında Aydın Üniversitesi Tıp Fakültesi Florya/İstanbul yerleşkesinde Radyoterapi merkezi sorumlusu olarak çalışmıştır. 2016-2018 yılları arasında Medipol Ünversitesi’nde Fitoterapi ve Ozonterapi eğitimlerini de tamamlamıştır.

Uzm.Dr. Murat Emin Güveli, 2019 yılından itibaren Çapa Tıp Fakültesi karşısında bulunan özel kliniğinde kanser hastalarının güncel onkolojik tedavileri (Cerrahi, Kemoterapi, Radyoterapi, İmmünoterapi, Hedefe Yönelik Tedaviler ve Kanser Aşıları), Fitoterapi (bitkisel tedaviler), Ozonterapi ve Tamamlayıcı Tıbbi yöntemler konusunda hizmet vermektedir. Böylece kanserle ilgili her türlü tedaviyi uygulamakta ve kanserle savaşma konusunda hastalarına her türlü desteği sunmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Kanserden Korunma
 • Kökeni Belli Olmayan Metastatik Tümörler
 • Sindirim Sistemi Tümörleri
 • Tanı Yöntemleri
 • Kanserde Risk Faktörleri

Tedaviler

 • Pet/bt tarama
 • Cyberknife tedavisi
 • Plazmaferez(hemaferezis)
 • Kolon kanseri görüntüleme
 • Kriyoablasyon

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 83 23

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..UKAN

Teşekkür ederim Dr bey 02-03-2020

da..ık

İkilemde kaldığım ve Dr.Murat Emin beye danıştığım tedavi ile ilgili konuda kısa sürede cevap verip bilgi aktarımı yapmış olmasından dolayı çok teşekkür ederim. 17-04-2018

ı..rtkol

Sayın hocam her konuda yardımcı olmuş alanında çok başarılı bir doktordur gercekten her şey için çok teşekkür ederiz 30-03-2018

ze..

Murat Emin hocam sorularıma hem kısa sürede hem de çok net bir şekilde cevap verip yardımcı olmuştur. Allah razı olsun... İşinde çok başarılı olduğu yaptığı yorumlardan bile belli oluyor. Size çok teşekkür ediyorum hocam Allah yolunuzu açık etsin inşallah 12-08-2017

kan..lan

Hocam. Mrb. Ben Hastanız Öskan Arslan'ın kardeşiyim.Sizinle geçirdiğimiz 2 yıllık tedavi süresince gösterdiğiniz Doktor demiyorum Abi Baba sevkatiniz için Allah sizden razı olsun. Allah yolunuzu açık Etsin. Allah sizin gibi işini canla başla yapan Abilerimizin sayısını artirsin İnşallah. Tarkan ARSLAN. 10-01-2016

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Murat Emin Güveli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • 15-3 ve cea değerleri

  Merhaba hocam. annemin meme ca kemoterapisi 2 yıl önce tamamlandı. iki yıl içinde ca 15-3 değerleri altı aylık aralıklarla 21,23,25 ve 30 olarak yükselmiş görünüyor. cea değerleri de bu süreçte 1,7-2,3 ve 3,5 olarak yükselmiş görünüyor. (kemoterapiden sonraki iki yıl içinde düzenli yükselme var.) he... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Murat Emin Güveli

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kemoterapi dönemi

  Değerli hocam annem bir hafta sonra 4+12 kur kemoterapi alımına başlayacak. meme kanseri teşhisi kondu daha önceden kullandığı ilaclar; ferrozinc, imutor ve cipramdır. bu ilaçları kemoterapi süresince devam edebilir mi? ayrıca propolis ve polende kullanabilir miyiz kemoterapi alımında? son birş... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Murat Emin Güveli

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Murat Emin Güveli ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 83 23

Uzm. Dr. Murat Emin Güveli için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Murat Emin Güveli için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Murat Emin Güveli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli Onkofit Kanser ve Sağlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Murat Emin Güveli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Pet/bt tarama, Cyberknife tedavisi, Plazmaferez(hemaferezis), Kolon kanseri görüntüleme, Kriyoablasyon, Yetişkin kanser ve tedavisi (Kemoterapi, immoterapi ve hedefe yönelik tedaviler), Saç dökmeyen kanser kemoterapisi, Radyasyon tedavisi, Radyasyon tedavisi, Ozon Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Kanserden Korunma, Kökeni Belli Olmayan Metastatik Tümörler, Sindirim Sistemi Tümörleri, Tanı Yöntemleri, Kanserde Risk Faktörleri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Murat Emin Güveli için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Murat Emin Güveli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.