Uzm. Dr. Murat Buran

Dahiliye - İç Hastalıkları - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Murat Buran Hakkında

Murat Buran Kimdir?

Uzm. Dr. Murat Buran, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Buran, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 17.08.2007)

Murat Buran Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Murat Buran tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Murat Buran kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Buran ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Murat Buran için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Buran şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Murat Buran ile anlaşmalı?
Murat Buran kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Murat Buran nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Murat Buran Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kadirli Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Murat Buran hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Murat Buran Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Murat Buran için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Murat Buran muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Murat Buran hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Buran ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Murat Buran hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Buran hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.