Uzm. Dr. Mukaddes Özen

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Çiftlik, 41650 Gölcük/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mukaddes Özen Hakkında

Mukaddes Özen Kimdir?

Uzm. Dr. Mukaddes Özen, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Mukaddes Özen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 21.05.2004)

Mukaddes Özen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mukaddes Özen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mukaddes Özen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Özen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mukaddes Özen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Özen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mukaddes Özen ile anlaşmalı?
Mukaddes Özen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Mukaddes Özen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mukaddes Özen Kocaelı Gölcük Necati Çelik Devlet HastanesıSağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mukaddes Özen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mukaddes Özen Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Mukaddes Özen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mukaddes Özen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mukaddes Özen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Özen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mukaddes Özen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Özen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.