Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Takvim talep et Değerlendir

M.selahattin Peşkircioğlu Hakkında

M.selahattin Peşkircioğlu Kimdir?

Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. M.selahattin Peşkircioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

M.selahattin Peşkircioğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Peşkircioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Peşkircioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. M.selahattin Peşkircioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Peşkircioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.