Uzm. Dr. Metin Canbal, Ankara, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Metin Canbal

Aile Hekimliği - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Elazığ Yolu 15. Km., 44000 Merkez/Malatya Merkez/Malatya  Ankara
Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Metin Canbal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Metin Canbal kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Canbal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Metin Canbal için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Canbal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Metin Canbal ile anlaşmalı?
Metin Canbal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Metin Canbal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Metin Canbal Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Metin Canbal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Metin Canbal Aile Hekimliği, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Metin Canbal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Metin Canbal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Metin Canbal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Canbal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Metin Canbal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Canbal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.