Uzm. Dr. Mesut Mete, Manisa, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Uzm. Dr. Mesut Mete

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Manisa

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kampüsü, Uncubozköy, 45140 Yunusemre/Manisa Merkez/Manisa  Manisa
Celal Bayar Üniversi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

m..abıyık

Mesut Bey, hasta ile iletişimi mükemmel bir doktor. Son derece bilgili ve işine hakim. Ameliyat öncesi ve sonrası, bizim anlayacağımız dilde, hem gerçekçi, hem de motive edici açıklamalarda bulundu. Beline 8 parça platin takılacak olan, 70 yaşındaki annemin ciddi bir ameliyata gülümseyerek, korkmadan girmesini sağladı. Tüm emekleri için kendisine ve CBÜ beyin cerrahi ekibine çok teşekkür ederim. 14-01-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mesut Mete tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mesut Mete kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Mete ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mesut Mete için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Mete şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mesut Mete ile anlaşmalı?
Mesut Mete kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Mesut Mete nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mesut Mete Celal Bayar Üniversi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mesut Mete hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mesut Mete Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Mesut Mete için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mesut Mete muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mesut Mete hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Mete ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mesut Mete hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Mete hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.