Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç, Eskişehir, Tıbbi Genetik

Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç

Tıbbi Genetik - Eskişehir

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Atatürk, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:27, 35390 Buca/İzmir  İzmir
İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Saka Güvenç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Saka Güvenç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Merve Saka Güvenç ile anlaşmalı?
Merve Saka Güvenç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç İzmir Buca Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları HastanesiT.c. Sağ.bak.izmir Güney Bölg. Hast.birl.sağlık Bilimleri Üni.dr.behçet Uz Çocuk Hast. Ve Cer. Eğt.a bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç Tıbbi Genetik, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Saka Güvenç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Merve Saka Güvenç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Saka Güvenç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.