Uzm. Dr. Meriç Zeydan

Dahiliye - İç Hastalıkları - Adana

Diyabet, Genel İç Hastalıkları, Akut Solunum Yetmezliği

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Belediye Evleri Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 234  Çukurova, Adana
Özel Medline Adana Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Meriç Zeydan Hakkında

Meriç Zeydan Kimdir?

Uzm. Dr. Meriç ZEYDAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise SSK İzmir (Bozyaka) Eğitim Hastanesi'nde yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Tunceli Devlet Hastanesi, Mersin Özel Gözde Tıp Merkezi ve Mersin Özel Forum Yaşam Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Meriç ZEYDAN, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Medline Adana Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, Türk Tabipler Birliği üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • DİĞER
İlgilendiği Hastalıklar
 • Diyabet
 • Genel İç Hastalıkları
 • Akut Solunum Yetmezliği
 • Cilt Kaşıntısı
 • Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı)
Tedaviler
 • Periferik kan stem hücre transplantasyonu
 • Cea(karsinoembriyonik antijen)
 • Kolesterol testi
 • Diabetes mellitusta insülin tedavisi
 • Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi)

Meriç Zeydan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Meriç Zeydan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Meriç Zeydan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Zeydan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Meriç Zeydan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Zeydan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Meriç Zeydan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Meriç Zeydan Özel Medline Adana Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Meriç Zeydan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Meriç Zeydan Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Periferik kan stem hücre transplantasyonu, Cea(karsinoembriyonik antijen), Kolesterol testi, Diabetes mellitusta insülin tedavisi, Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi), Hdl kolesterol testi, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu), Radyonükleer kemik taraması, Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor) alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet, Genel İç Hastalıkları, Akut Solunum Yetmezliği, Cilt Kaşıntısı, Diyabetik Nefropati (Şeker Hastalığına Bağlı Böbrek Hasarı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Meriç Zeydan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Meriç Zeydan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Meriç Zeydan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Zeydan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Meriç Zeydan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Zeydan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.