Uzm. Dr. Melike Özcan, Isparta, Aile Hekimliği

Uzm. Dr. Melike Özcan

Aile Hekimliği - Isparta

Eklem Şişliği, Meslek Hastalıkları, İş Stresi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Binbirevler ASM  Merkez, Isparta
Binbirevler ASM

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Melike Özcan Hakkında

Melike Özcan Kimdir?

Uzm. Dr. Melike Özcan, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Melike Özcan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Melike Özcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Melike Özcan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Özcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Melike Özcan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Özcan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Melike Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Melike Özcan Binbirevler ASM bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Melike Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Melike Özcan Aile Hekimliği, uzmanıdır. Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Immunizasyon(aşılama), Aşılama(immünizasyon), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı alanlarında hizmet veriyor ve Eklem Şişliği, Meslek Hastalıkları, İş Stresi, Botoks, Besin Zehirlenmeleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Melike Özcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Melike Özcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Melike Özcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Özcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Melike Özcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Özcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.