Uzm. Dr. Melek Özer, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Melek Özer

Dahiliye - İç Hastalıkları, Romatoloji - İstanbul

Fibromyalji, Erişkin Still Hastalığı, Reaktif Artrit

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No:14 Okmeydanı  Şişli, İstanbul
Özel Şişli Kolan İnternational Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Melek Özer Hakkında

Melek Özer Kimdir?

Uzm.Dr.Melek ÖZER, istanbul üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, SSK Okmydanı Eğitim Araştırma Hastanesi'nda tamamlayıp Romatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzm.Dr.Melek ÖZER, İstanbul'da bulunan Özel Şişli Kolan İnternational Hospital'de hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL OKMEYDANI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yayınlar

  • Tip II Diabetes mellitusda karaciğer patolojisi ve mikrovasküler komplikasyonlarla karşılaştırılması. M.özer, M.Acar, E:Cevizci, N.Uygun S.Yıldırım Y.Durlu Okmeydanı tıp dergisi 11:4-6, 1993.
  • Multipl myeloma eşlik eden bir primer amiloidoz olgusu: H.Mayısoğlu, P.Gülcan, M.Özer, N.Uygun, N.Atmanoğlu. Türkiye Kliniği Dermatoloji Derneği Dergisi 1994, 4(3): 179-183.
  • Kronik atrial fibrilasyonlu olgularda intravenöz diltiazem ve prapofenonun etkinliği: A.Özdemir, H.Altan, M.Acar,
  • O.Erdem, M.Özer, E.Cevizci, AÇ.Ölek. Tükiye'nin çeşitli merkezlerinde diltiazem ile yapılan çalışmalar. Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş.1994- 89-944.
  • Diabetes mellituslu bir hastada rinoserebrak mukormikoz infeksiyonu: olgu sunumu. M.Özer, M.Acar, M.Mert, E.Akıncı, Y.Bayır, M Temizel, E akıncı. Okmeydanı Tıp Dergisi, 15:111-114 1998

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gu..ay

Yıllardır teşhis dahi konulamayan hastalığımı Melek Hanım sayesinde derdime derman oldu. Teşekkür ederim kendisine 03-08-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Melek Özer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Melek Özer kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Özer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Melek Özer için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Özer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Melek Özer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Melek Özer Özel Şişli Kolan İnternational Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Melek Özer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Melek Özer Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Romatoloji uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Fibromyalji, Erişkin Still Hastalığı, Reaktif Artrit, Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf), Bağ Dokusu Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Melek Özer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Melek Özer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Melek Özer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Özer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Melek Özer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Özer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.