Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi

Anestezi ve Reanimasyon - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Melek Hamzaçebi Hakkında

Melek Hamzaçebi Kimdir?

Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Melek Hamzaçebi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 22.01.2014)

Melek Hamzaçebi Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..c

Mükemmel bir doktor... 27-10-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Hamzaçebi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Hamzaçebi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Melek Hamzaçebi ile anlaşmalı?
Melek Hamzaçebi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi Trabzon T.c. Sb. Sbü. Ahi Evren Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eah. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Hamzaçebi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Melek Hamzaçebi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Hamzaçebi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.