Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir, Isparta, Radyoloji

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir

Radyoloji - Isparta

Vasküler Malformasyon, Anjiografi, Biyopsi (Meme)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Pirimehmet Mahallesi 1724 Sokak No:1 ISPARTA  Merkez, Isparta
Özel Davraz Yaşam Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mehmet Tığdemir Kimdir?

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Tığdemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. M Tığdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. M Tığdemir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir Özel Davraz Yaşam Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir Radyoloji, uzmanıdır. Jinekolojik görüntüleme, Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu, Karotis ultrasonografisi, Koroner anjiyoplasti, Anjiyoplasti alanlarında hizmet veriyor ve Vasküler Malformasyon, Anjiografi, Biyopsi (Meme), Embolizasyon, Ultrasonografi (USG) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. M Tığdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Tığdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. M Tığdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.