Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna, Antalya, Anestezi ve Reanimasyon

Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna

Anestezi ve Reanimasyon - Antalya

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Fığla Mah., Fığla, Hastane Caddesi, 07400 Alanya/Antalya  Antalya
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.9
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

şra..can

.. 17-09-2020

BEL..LLI

Dr. Mert Tuna fazlasıyla özverili çalışan, hastayı iyi dinleyen, hastayı bigilendiren,hayat kalitemi düşüren korkunç ağrılarımdan kurtulmama sebep olan, mütevazi çok başarılı takdir edilesi bir doktor.Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. 09-09-2020

rin..ldız

Dr.Mert Tuna, konusunda tam bir uzman.Hastaları ile ilgili, sabırlı ve son derece özverili çalışan bir hekim.Kızımın ve benim hayat kalitemizi düşüren ağrılarımızı tedavi ederek iyileşmemizi sağladı. Hem bu kadar başarılı hem de insani yönü çok kuvvetli bir doktorumuz olduğu için çok şanslıyız. Her daim kendisine teşekkürü borç biliriz. 22-02-2020

�e..�an

İlk defa bugün tanıştım çok dikkatli dinliyor ve hastaya karşı ilgili inşaallah tedavi netice verir 22-01-2019

ra Handan..a

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 17-08-2016

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Tuna ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Tuna şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Mert Tuna ile anlaşmalı?
Mehmet Mert Tuna kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Tuna ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Mert Tuna hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Tuna hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.