Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Sjögren Sendromu, Akut Gastroenterit (İshal), Hemanjiyom

Takvim talep etDeğerlendir

Mehmet Fatih Orhan Hakkında

Mehmet Fatih Orhan Kimdir?

Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Fatih Orhan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

te..irbaş

Mükemmel bir doktordur. Talasemi taşıyıcısıyım. Hiçbir doktor ilgilenmezken kendisi canı gönülden ilgilendi benimle. Düzenli kontrollere çağırdı. Çok düşük olan vitamin değerlerimi uyguladığı tedavi kısa bir sürede normal seviyeye getirdi. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. 28-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Orhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Orhan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Büyüme hormonu testi, Yenidoğan işitme taraması, Yeni doğan, Ergen hastalıkları, Tüberkülin deri testi(tdt) alanlarında hizmet veriyor ve Sjögren Sendromu, Akut Gastroenterit (İshal), Hemanjiyom, Bademcik İltihabı, İnek Sütü Alerjisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Orhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Fatih Orhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Orhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.