Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız, Eskişehir, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Eskişehir

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Eskibağlar Cd. S00734 Sk. 19, Hoşnudiye, 26170 Tepebaşı/Eskişehir  Eskişehir
Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ara..y

Herkes öleceğimi söylerken yorumlardan Faruk Bey i buldum. O kadar itinalı ve disiplinli ki... Kimsenin kabul etmediği ameliyatımı o yaptı ve 25 yıldır hiç sahip olmadığım hayata kavuştum. İyi ki varsınız. Bu yazıyı görüyorsanız ve size de öleceğiniz söylendiyse tereddüt etmeden randevu alın. Ölmüyorsunuz :) 15-03-2020

arrem..�er

6-7 senedir kulağımdan ağır bir kokusu olan koyu renkli bir iltihap geliyordu. 5-6 tane doktora gittim sürekli antibiyotik verip gönderdiler. internetten iyice araştırdım ve faruk beyi buldum. kendisi yıllardır var olan problemimi sadece 10 gün gibi kısa bir sürede tedavi etti. kendisine çok teşekkür ediyorum. muayene ücretine takılanlar için söylüyorum. biraz fazla evet ama şöyle düşünün. ben de öğrenciyim bi süre kenara para ayırarak muayene olmaya gittim. devlet hastanesi dahil diğer doktorlara gidince, git-gel, eczane masrafı ve kaybettiğiniz zaman ve çözülemeyen hastalığınız olunca bence düşünmeyin derim. tekrardan faruk beye çok teşekkür ediyorum. sol kulağım resmen duymuyormuş bir süredir o da iyi duyuyor onun mutluluğunu yaşıyorum. 04-11-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Ildız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız Özel Acıbadem Eskişehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Ildız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mehmet Faruk Ildız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Ildız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.