Uzm. Dr. Makbule Kabadayı, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Makbule Kabadayı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Taşikardi, Nefrokalsinozis, İgA Nefropatisi

Takvim talep etDeğerlendir

Makbule Kabadayı Hakkında

Makbule Kabadayı Kimdir?

Uzm. Dr. Makbule Kabadayı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Makbule Kabadayı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ZEYNEP KAMIL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Makbule Kabadayı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Lenf nodülleri?

  Iyi çalışmalar..3 buçuk yaşında bir kızım var..3-4 gün önce kulağının hemen altında boynunda küçük küçük şişlikler hissettim ağrısız ve ateşi yok ..çocuk dr una götürdüm muayene edildi.usg çekildi usg sonucuna göre sıralı zincir şeklinde en büyüğü 9 mm büyüklüğünde 2-3 adet lenfadenomegali tesbit ed... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Makbule Kabadayı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • 16 aylık oğlum

  Iyi günler doktor hanım. benim 16 aylık bir oğlum var. kendisi birkaç kelimenin dışında birşey konuşmuyor. söylediği kelimeler baba .aba. dada. mama . meme adda birde kuş görünce kışş diyo.bu durum normalmi.onunla aynı ayda olan bir çocuk bayağı konuşuyor.doktora gitmem gerekirmi. yardımcı olursanız... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Makbule Kabadayı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Makbule Kabadayı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Kabadayı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Makbule Kabadayı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Kabadayı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Makbule Kabadayı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Makbule Kabadayı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Makbule Kabadayı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Makbule Kabadayı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Büyüme takibi, Çocuk beslenme bozuklukları izleme, Büyüme hormonu testi, Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Prematürite alanlarında hizmet veriyor ve Taşikardi, Nefrokalsinozis, İgA Nefropatisi, İdrarda Kristal Atılımı, TRAPS hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Makbule Kabadayı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Makbule Kabadayı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Makbule Kabadayı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Kabadayı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Makbule Kabadayı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Kabadayı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.