Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Ankara

Ağız Kuruluğu (Kserostomi), Diabetes Mellitus(Şeker), Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet)

Takvim talep et Soru Sor

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mahmut Yazıcı Hakkında

Mahmut Yazıcı Kimdir?

Uzm. Dr. Mahmut YAZICI, 1965 yılında İskenderun’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2001 yılında İç Hastalıkları, 2007 yılında ise Endokrinoloji ihtisaslarını Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında GATA Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı, Etimesgut Asker Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Mahmut YAZICI, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Özkaya Tıp Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ağız Kuruluğu (Kserostomi)
 • Diabetes Mellitus(Şeker)
 • Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet)
 • Büyüme Geriliği (Boy Kısalığı)
 • Beslenme
Tedaviler
 • Tpo(tiroid peroksidaz testi) tpoab
 • Abdominal parasentez
 • Diyabet tedavisi
 • Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi, hipertiroidi , gebelikte guatr ve diğer tiroid hastalıkları)
 • Gtt(glukoz tolerans testi)
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Mahmut Yazıcı Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kolestetol

  Menüdoktorsitesi.com ana sayfabenimsayfamsorularım (#1762851) soru kolesterol menüdoktorsitesi.com ana sayfabenimsayfamsorularım (#1762596) soru kolestetol menüdoktorsitesi.com ana sayfabenimsayfamsorularım (#1762312) soru kolesterol menüdoktorsitesi.com ana sayfabenimsayfamsorularım (#1761957)... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Basimdaki dalgali şişlikler

  Cutis verticis gyrata nedir? başımın üst kısmında saç derimde farkettiğim küçüklü tümsek gibi şişlikler var. içleri yumuşak gibi. yaptığım araştırmada cutis verticis gyrata gibi duruyor. ama gorsellerine baktığımda onlar çok kocaman benimkiler küçük ama ele geliyor. 10 taneden fazla gibi acıma veya... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Yazıcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Yazıcı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mahmut Yazıcı ile anlaşmalı?
Mahmut Yazıcı ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , Vakıfbank , Akbank , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Tai , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , isviçre )

Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Tpo(tiroid peroksidaz testi) tpoab, Abdominal parasentez, Diyabet tedavisi, Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi, hipertiroidi , gebelikte guatr ve diğer tiroid hastalıkları), Gtt(glukoz tolerans testi), Guatr ve diğer tiroid hastalıkları (hipotiroidi, hipertiroidi , gebelikte guatr ve diğer tiroid hastalıkları), Kolesterol testi, Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları), Guatr ve diğer tiroid hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Ağız Kuruluğu (Kserostomi), Diabetes Mellitus(Şeker), Tip-2 Diabet (İnsüline Bağımlı Olmayan Diyabet, Erişkin Tipi Diyabet), Büyüme Geriliği (Boy Kısalığı), Beslenme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Yazıcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Mahmut Yazıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Yazıcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.