Adres

Gazi, Silahtar Cd. No:2, 06560 Yenimahalle/Ankara, Turkey  Ankara
Ankara Gazı Mustafa Kemal Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

urcan..an

Hastasına değer veriyor.Tevazuyla dinliyor ve bilgilendiriyor.Açıkçası başka doktorlar önünde eğilip bükülmeye o kadar alışmışım ki sanki akrabam doktormuş ta beni tedavi ediyor gibi geldi. 21-02-2019

gory..SE

Dünyanın en muhteşem üroloji doktoru. Ağabeyim. İlgisi bilgisi... Her şeyiyle can. Hayatımın dönüm noktası... 22-05-2016

an..lüm

Göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür ederim hasta ile iletişimi ve samimiyeti herkesin özlediği tabii davranışı teşekkürler sayınsayın hocam 04-11-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kemal Oskay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kemal Oskay kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. K Oskay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kemal Oskay için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. K Oskay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kemal Oskay ile anlaşmalı?

Kemal Oskay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Kemal Oskay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Kemal Oskay Ankara Gazı Mustafa Kemal Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kemal Oskay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Kemal Oskay Üroloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Kemal Oskay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kemal Oskay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kemal Oskay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. K Oskay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kemal Oskay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. K Oskay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.