Uzm. Dr. Kemal Karaağaç, Bursa, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Kemal Karaağaç

Kardiyoloji - Bursa

Çarpıntı, Miyokard Enfarktüsü, Nefes Darlığı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Süleymaniye, Özel Cihangir Hastanesi, 20. Sokak No:6, 16400 Süleymaniye Organize Sanayi Bölgesi/İnegöl/İnegöl/Bursa  İnegöl, Bursa
Özel Cihangir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Kemal Karaağaç Hakkında

Kemal Karaağaç Kimdir?

Uzm. Dr. Kemal Karaağaç, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Kemal Karaağaç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kemal Karaağaç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kemal Karaağaç kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. K Karaağaç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kemal Karaağaç için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. K Karaağaç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kemal Karaağaç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Kemal Karaağaç Özel Cihangir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kemal Karaağaç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Kemal Karaağaç Kardiyoloji, uzmanıdır. Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi, Radyal anjiyografi, Komissürotomi, Homosistein, Koroner anjiyoplasti alanlarında hizmet veriyor ve Çarpıntı, Miyokard Enfarktüsü, Nefes Darlığı, Kalp Romatizması, Kanda Kolesterol Yüksekliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Kemal Karaağaç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kemal Karaağaç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kemal Karaağaç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. K Karaağaç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kemal Karaağaç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. K Karaağaç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.