Uzm. Dr. Kemal Güvenol, İstanbul, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Uzm. Dr. Kemal Güvenol

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İstanbul

Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

İnönü Cad. No: 140 Tepeüstü  Küçükçekmece, İstanbul
Dr. Sadık Ahmet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Kemal Güvenol Hakkında

Kemal Güvenol Kimdir?

Uzm. Dr. Kemal GÜVENOL, 1965 yılında Karadeniz Ereğli’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini de burada bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve  1996 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sonrasında Fransa’da Mesoterapi eğitimi almış, Prof. Dr. Sabri Narman ile birebir çalışarak Maniplasyon eğitimini tamamlamıştır.

1997-1998 yılları arasında Haydarpaşa GATA’da askerlik vazifesini yerine getirmesinin ardından pek çok özel hastanede görev yapmış olan Uzm. Dr. Kemal GÜVENOL, 2012 yılından beri Dr. Sadık Ahmet Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca kendisi, iyi derecede İngilizce, orta derecede İtalyanca ve Almanca bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ss..ss

Kemal beyle, annemin tedavisi sırasında tanıştık çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor. Daha öncesinde teşhis edilemeyen rahatsızlığını Kemal bey tedavi etti. Teşekkür ederiz tavsiye ediyorum iyi bir uzman arayışında olan hastalara tavsiye ediyorum ? 27-11-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kemal Güvenol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kemal Güvenol kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. K Güvenol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kemal Güvenol için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. K Güvenol şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kemal Güvenol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Kemal Güvenol Dr. Sadık Ahmet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kemal Güvenol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Kemal Güvenol Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Serebral palsi rehabilitasyonu, Tetik nokta enjeksiyonu, Fizik tedavi, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Kırık rehabilitasyonu, Ortopedik rehabilitasyon, Prp tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Omurilik Sorunları, Yürüme Analizi, Yumuşak Doku Romatizmaları, Tenovajinitler, Fasiitler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Kemal Güvenol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kemal Güvenol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kemal Güvenol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. K Güvenol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kemal Güvenol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. K Güvenol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.