Adres

İsmet Paşa Mah., İzmit Kara Yolu 3.Km, 77100 Yalova Merkez/Yalova, Turkey  Yalova
Yalova Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lya..zel

Kartal bey ultrason kontrolümde meme kanserini 0 evrede tespit etti. Ona ne kadar teşekkür etsek az . Dikkati sayesinde çok şey kazandığımı anladım. Kendisi Hastanemiz için çok büyük bir şans diye düşünüyorum . İyiki sizin gibi dikkatli doktorlarımız var Kartal bey 01-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kartal Ulusoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kartal Ulusoy kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. K Ulusoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kartal Ulusoy için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. K Ulusoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kartal Ulusoy ile anlaşmalı?

Kartal Ulusoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Kartal Ulusoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Kartal Ulusoy Yalova Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kartal Ulusoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Kartal Ulusoy Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Kartal Ulusoy için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kartal Ulusoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kartal Ulusoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. K Ulusoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kartal Ulusoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. K Ulusoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.