Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu

Kardiyoloji - İstanbul

Iskemik Kalp Hastalığı, Kemik Erimesi (Osteoporoz), Kalp Ve Damar Hastalıkları

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kamuran Seyidoğlu Hakkında

Kamuran Seyidoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Kamuran SEYİDOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Kardiyoloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında birçok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Kamuran SEYİDOĞLU, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana International İstanbul Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Iskemik Kalp Hastalığı
 • Kemik Erimesi (Osteoporoz)
 • Kalp Ve Damar Hastalıkları
 • Kalp Sıkışması
 • Kalp Ritim Bozukluğu
Tedaviler
 • Implante edilebilen kardiyoverter defibrilatör (icd)
 • Lipid paneli(trigliserit testi(tg))
 • Venöz dupleks ultrasonografisi
 • Ekogram(ultrason)
 • Mekanik protez kapak

Kamuran Seyidoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İZ...Y

Annemde sürekli kalp sıkışması sorunu vardı. Stresli olduğunda kalbi sürekli sıkışıyordu. Bizde çok korkmaya başladık ve iyi bir kardiyoloji uzmanı araştırmaya başladık. Neyseki Kamuran hoca gibi değerli bir doktoru bulduk. 02-12-2016

bi...n.

Ben karoner arter hastasıyım. İyi bir kardiyoloji hocası arıyordum. Kamuran Beyle bir dostumun vasıtasıyla tanıştım. Beni dinledi ve tüm şikayetlerime nasıl çözümler geliştireceğini anlattı. Çok saygı değer ve başarılı bir cerrah kendisi. 02-12-2016

en...r.

Yaşadığım kalp ağrısı nedeniyle eşim Kamuran beye götürdü beni. Hemen tetkikleri istedi ve ne gibi bir sorun olduğunu bana tek tek anlattı. Yapmam gerekenleri de anlatan Kamuran bey eşimle beni tatmin etti. 02-12-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. K Seyidoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. K Seyidoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu Özel Medicana International İstanbul Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu Kardiyoloji, uzmanıdır. Implante edilebilen kardiyoverter defibrilatör (icd), Lipid paneli(trigliserit testi(tg)), Venöz dupleks ultrasonografisi, Ekogram(ultrason), Mekanik protez kapak, Kalp pili takılması, Ablasyon, Pacemarker implantasyonu, Anjiyogram, Tilt testi (tt) (eğik masa testi) alanlarında hizmet veriyor ve Iskemik Kalp Hastalığı, Kemik Erimesi (Osteoporoz), Kalp Ve Damar Hastalıkları, Kalp Sıkışması, Kalp Ritim Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. K Seyidoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kamuran Seyidoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. K Seyidoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.