Doktorun Adresi

Tatkavaklı Mah., Kır Yolu Sok., 16550 MustafaKemalpaşa/Mustafakemalpaşa/Bursa  Bursa
Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kadir Ilgaz Hakkında

Kadir Ilgaz Kimdir?

Uzm. Dr. Kadir Ilgaz, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Kadir Ilgaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kadir Ilgaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Kadir Ilgaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Kadir Ilgaz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. K Ilgaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kadir Ilgaz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. K Ilgaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kadir Ilgaz ile anlaşmalı?
Kadir Ilgaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Kadir Ilgaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Kadir Ilgaz Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Kadir Ilgaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Kadir Ilgaz Radyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Kadir Ilgaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Kadir Ilgaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Kadir Ilgaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. K Ilgaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Kadir Ilgaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. K Ilgaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.