Uzm. Dr. İsmail Gökyar

Anestezi ve Reanimasyon, Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) - Ankara
4.7

Epidural Anestezi, Sinir Blokajı (Ağrı Tedavisi), Donuk Omuz

4.7

“Dr.İsmail Gökyar Hocamla 2011 yılının haziran ayında Babam'ın rahatsızlığı dolayısıyla tanışmıştık. ...” Devamı

Uzm. Dr. İsmail Gökyar

19.9.1968 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanlığını aldı. Uzmanlık eğitimi sürecinde çalışmalarını girişimsel ağrı tedavisi konusunda yoğunlaştırdı.

Uzmanlık eğitimi ve sonrasında birçok algoloji kliniğinde gözlemci olarak çalıştı. 2004 yılında Bayındır Hastanesinde ağrı polikliniği hizmetlerini ve girişimsel ağrı tedavi uygulamalarını başlattı. Özellikle omurga ağrısı ve tedavisi konusunda yoğunlaşan ilgisi nedeniyle birçok ülkede eğitim programı ve kongreye katıldı. Girişimsel ağrı tedavileri konusunda toplantı ve eğitim programları düzenledi.

Minimal invaziv omurga tedavisinde uyguladığı girişimsel ağrı tedavilerine ek olarak endoskopik diskektomi ve epiduroskopi, su soğutmalı diz radiofrekans konularında Kore, Almanya, İtalya ve Polonya’da sertifika programlarına katıldı. “World Congress of Minimally Invasive Spine Surgery” ve “Spine Expert Group” toplantılarında konuşmacı olarak bulundu.

Dünya Endoskopik Disk Cemiyetinde Türkiye adına kurucu üye olarak görev yapmaktadır.

Uzm. Dr. İsmail Gökyar
1071 İş Merkezi Kızılırmak Mah 1443. Cd. No 25 B Blok Kat: 12 No: 97 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Spinal ve epidural anestezi Devamı

Hakkında

19.9.1968 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanlığını aldı. Uzmanlık eğitimi sürecinde çalışmalarını girişimsel ağrı tedavisi konusunda yoğunlaştırdı. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Ödüller

“Öztürk E, Zinnuroğlu M, Sezer ÖA, Gökyar İ, Beyazova M, Kaya K. Perinöral uygulanan tramadolün sinir iletimi üzerine etkisi” başlıklı çalışma 2003 Ulusal FTR kongresinde en iyi üç sözlü bildiriden birisi ödülüne layık görülmüştür.

İlgi Alanları

Epidural Anestezi Sinir Blokajı (Ağrı Tedavisi) Donuk Omuz Ağrı Genel Anestezi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.7

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.5
Meh*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Spinal ve epidural anestezi
Uzm. Dr. İsmail Gökyar

Dr.İsmail Gökyar Hocamla 2011 yılının haziran ayında Babam'ın rahatsızlığı dolayısıyla tanışmıştık. Akciğer Ca teşhisi konulan Babacığımı aynı senenin eylül ayında kaybettik. Tek endişem bu hastalık sebebiyle başlayacak olan ağrılardı. Dr.İsmail Bey bizi kırmadı ve 3 ay boyunca kaldığımız Çay yolundaki Güven Hastanesine defalarca geldi, Babamla bizzat ilgilendi, kendisiyle sohbet etti ve uyguladığı tedavi ile bu süreç çok başarılı yönetildi. Hamdolsun Babam hem hiç uyutulmadı ,hemde hiç bir ağrı çekmedi. Büyük acımızdan sonra Hocamızın Konya'ya telefon ederek bildirdiği taziyeleri ve Babamla ilgili güzel sözleri büyük teselli oldu. Böyle bir hastalıkta dayanılmaz ağrılar olmadan ALLAH'ın Rahmetine kavuşan Babam adına tekrar binlerce kere teşekkür ederim . 1 ay kadar önce Muhterem Hocam'a bu sefer Annem için tekrar geldik. Annem de yaklaşık 1,5 yıldır şiddetli boyun ağrıları vardı. Konya da MR çekildi ve boynunu tamamen taş gibi kireç kapladığı belirlendi. Beyin cerrahları 82 yaşında olan Annemde ameliyatın çok riskli olduğunu ve yapılacak bir şey olmadığını söylediler. Kırmızı reçete ağrı kesicileri hemen hemen her gün kullanıyorduk. Fakat Üre Ve Kreatinin değerlerimiz de yüksek olduğundan bu tedavi şeklide çok riskli olacağından DR İsmail Hocama son çare olarak geldik. Yine çok ilgilendi, bütün tetkik ve filmleri inceledi muayenesini tamamladı ve Anneciğime Ameliyathane de bir operasyon uygulayacağını söyledi. Annem kabul etmiyordu ama hep birlikte onu ikna ettik. Uyutulmadan yapılan bir işlem olduğundan, bir kaç saat süren bu işlemde annem çok zorluk çıkardı. Ancak Hocamız büyük bir fedakarlıkla tam istediği gibi olmasa da operasyonu tamamladı ve 3-4 hafta sonra ağrıların kesileceğini tahmin ettiğini söyledi. Konya'ya döndük ve Hocam'ın Hemşiresi Nurten Hanım her hafta 3-4 defa arayarak Annemi takib etti. Ağrılar kesilmediğinden Nurten Hanım'ın tavsiyesi ağrı kesicilere devam ettik. Ve Nihayet tam 9 gündür hiç bir ağrı kesici kullanmıyoruz ve Annemi boyun ağrısı çok Şükür tamamen bitti. İnşallah bir daha da olmaz. ALLAH razı olsun İsmail Hocamızın hakkını ödeyemeyiz. Kendisine de söylediğim gibi ; Çok iyi bir bilim insanı olmasına ve Hekimliğine büyük saygı duyuyorum. Ama insanlığı, dostluğu ve güzel ahlakı gerçekten hepsinden öte daha güzel. Saygıdeğer Hocam'a ve Nurten hanımefendi en başta olmak üzere bütün ekibine kalbi şükranlarımı sunuyor, en derin saygılarımı arz ediyorum. Mehmet ÖZ

SP
Seb*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Spinal ve epidural anestezi
Uzm. Dr. İsmail Gökyar

Çok uzun süredir beni aşırı derecede rahatsız eden ağrılardan bir ay önce beni başarılı bir şekilde ameliyat ederek kurtaran Sayın ismail hocama ve ekibine ilgi alaka ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İsmail Gökyar ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. İsmail Gökyar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. İsmail Gökyar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İsmail Gökyar Minimal İnvaziv Omurga Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. İsmail Gökyar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. İsmail Gökyar Anestezi ve Reanimasyon, Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) uzmanıdır. Epidural Anestezi, Sinir Blokajı (Ağrı Tedavisi), Donuk Omuz alanlarında hizmet veriyor ve Spinal ve epidural anestezi, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et
Yakın Çevredeki Hizmetler

Spinal ve epidural anestezi

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube