Uzm. Dr. İsmail Eroğulları

Göğüs Hastalıkları - Antalya
4.9

Akciğerlerde Su Toplaması, Allerji, Bronşit

4.9

“şiddetli ökürük ve nefes alamama rahatsızlığım nedeniyle Yaşam hastanesinde yattım.Tedavim süresince...” Devamı

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları

Uzm.Dr İsmail Eroğulları, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 

Mesleki çalışmalarına Özel Antalya Yaşam Hastanesi'nde devam etmektedir.

Merhaba hocam

Hocam yeni başlıyıcam iş yeri bende akciğer grafisi istedi bunun sonucu nedir şimdiden teşekkür ederim hocam 30/09/2016 Sayin Meslektaşım Hastanızın PA Akciğer Grafisi nde Trakea hava sütunu orta hatta, lumen genişliği normaldir. Arkus aorta normal lokalizasyonda olup üst mediasten konturları düzenlidir. Kardio / torasik indeks fizyolojik sinirdadir. Diyafragmalar normal yerleşimlidir. Bilateral kardiofirenik ve kostafirenik sinüsler açıktır. Her iki hilus form ve genişlikleri doğaldır. Bilatera...

Daha Fazla
Uzm. Dr. İsmail Eroğulları

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları tarafından cevaplandı

Sağ akciğerinizde eskiye ait kireçleşmiş (kalsiyum çökmüş, kalsifik) bir leke kalmış gibi gözüküyor.... Cevabı görmek için tıkla.

3 Ekim 2016 tarihinde cevaplandı.

Akciger Problemi

İyi gunler;Annem 76 yaşında.yaklaşık 20 yıldır kalbinde ritm bozuklugu var.ve değişik türde ritm düzenleyici ilaçlar kullandı..15 yıl evvelde kuru öksürük,halsizlik.iştahsızlık.ile başlayan akciğer problemi çıktı akcigerinden alinan doku patolojik incelenmeye gonderildi yapılan tetkikler sonucu bu kullanılan ritm düzenleyici bir ilacın yan etkisinin olabileceği düşünüldü Kortizon tedavisine başlandı 6 aylık tedavi sonucu duzeldi..yıllar sonra gecen sene ağustosta Kalp spazmı geçirdi ve kalbin ri...

Daha Fazla
Uzm. Dr. İsmail Eroğulları

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları tarafından cevaplandı

Antalya'dan sormuş olmanıza dayanarak, elinizdeki tüm eski görüntüleme ve diğer tetkiklerle birlikte... Cevabı görmek için tıkla.

30 Eylül 2016 tarihinde cevaplandı.

alerji rinit ve gebelik

İSMAİL BEY merhaba, yaklaşık 3 yıldır alerji rinit hastasıyım. ve 3 yıldır da levmont isimli ilacı kullanıyorum. bu hastalıkta en büyük sıkıntım ilaç kullanmadığımda hapşurmak ve burun akıntısı. ilacımı bir gün almasam ciddi anlamda sıkıntı yaşıyorum. evliyim ve çocuk düşünüyorum ancak gebelikte bu ilacı yada herhangi bir alerji ilacını kullanabilir miyim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları tarafından cevaplandı

Allerjik rinit esas olarak kbb kliniğinin ilgi alanına girmektedir ancak kullandığınız ilaç gebelikt... Cevabı görmek için tıkla.

17 Ekim 2015 tarihinde cevaplandı.

Özel Antalya Yaşam Hastanesi
Şirinyalı mahallesi 1487 sokak Lara Muratpaşa/Antalya
Hizmetler
Ağır koah Alerji tanı ve tedavileri Astım Tanı ve Tedavisi Bronşit tanı ve tedavi Ciğerde su toplanması Devamı

İlgi Alanları

Akciğerlerde Su Toplaması Allerji Bronşit Genel Göğüs Hastalıkları Göğüs Ağrısı Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
HY
Hur*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 gün önce
Astım Tanı ve Tedavisi
Özel Antalya Yaşam Hastanesi

şiddetli ökürük ve nefes alamama rahatsızlığım nedeniyle Yaşam hastanesinde yattım.Tedavim süresince sevgili doktorumdan çok büyük ilgi ve yakınlık gördüm. Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.

Min*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

İsmail beyle ilk 2009'da annemin astım krizi sırasında acil olarak gittiğimiz hastanede tanıştık. Annem yıllardır kronik astım bronşitten çok sıkıntılı günler geçirdi ama ismail hocayla tanıştığımız an annemin hayatının 2.baharı oldu çünkü annem sayesinde nefes almaya başladı... Ve ozamandan bugüne dek her daim aynı ilgi özen özveri ile gerek gece gerek gündüz yanımızda oldu desteğini hiç esirgemedi. Bir fizyoterapist olarak sağlık camiasında ismail beyin çalışkan özverili güler yüzlü etkin teşhis ve tedavileri adına gurur duyduğumu belirtir sonsuz şükranlarımı sunarım...

FP
Fat*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ismail hoca hayatımda gördüğüm en ilgili en pozitif en harika doktor bence. Tatlı dili ilgisi alakası mükemmel. Geçen yıl zatürre geçirip gittiğimde 3 günde sayesinde toparladim. Aynı şekilde bu gün kız kardeşim için gittik prensesler diye hitap edip aldı bizi odaya. Kardeşimde allerjik astım başlangıcı tespit etti. Gözünüz kapalı gidebileceğiniz harika bir hekim. Teşekkür ederiz ismail hocam.

Uys*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İsmail bey çoook ilgili , alakalı , tatlı dilli çözüm odaklı . Alanında gerçekten uzman insan ilişkileri muhteşem . Herkese tavsiye ederim

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları Özel Antalya Yaşam Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. İsmail Eroğulları Göğüs Hastalıkları uzmanıdır. Akciğerlerde Su Toplaması, Allerji, Bronşit alanlarında hizmet veriyor ve Ağır koah, Alerji tanı ve tedavileri, Astım Tanı ve Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube