Doktorun Adresi

Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane , Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38, Selimiye, 34668 Üsküdar/İstanbul  Samsun
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İpek Genç Hakkında

İpek Genç Kimdir?

Uzm. Dr. İpek Genç, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. İpek Genç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 15.10.2007)

İpek Genç Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..ldırım
Zamanlama
İlgi
Ortam

Şimdiye dek muayene olduğum doktorlar içinde en ilgili en kibar göz numarası için acele davranmayan işini çok iyi yapan çok güzel bir doktor. Ahmet Yıldırım 25-02-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İpek Genç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İpek Genç kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Genç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. İpek Genç için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Genç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İpek Genç ile anlaşmalı?
İpek Genç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. İpek Genç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. İpek Genç Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. İpek Genç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. İpek Genç Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. İpek Genç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İpek Genç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. İpek Genç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Genç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. İpek Genç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Genç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.