Uzm. Dr. İdris Kocatürk

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Kastamonu

Takvim talep et Değerlendir

İdris Kocatürk Hakkında

İdris Kocatürk Kimdir?

Uzm. Dr. İdris Kocatürk, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. İdris Kocatürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İdris Kocatürk Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..IOĞLU
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastaları ile yakından ilgilenen ve alanında gerçekten çok başarılı bir hekim, babamın teşhis ve tedavisindeki özen ve ilgisinden dolayı kendisine minnettarım 24-02-2019

ih..IOĞLU
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gerçekten alanında çok başarılı ve hastaları ile yakından ilgilenen bir hekim, benim de hastamın tedavi sürecinde ilgi ve alakasından dolayı minnettarım 24-02-2019

emir..lmaz

Hastalarını en iyi şekilde takip eden ilgilenen iyi bir doktor tsk ederiz bu tavrınızdan dolayı işini sevmek bu olsa gerek allah yolunuzu açık etsin idris hocam 17-02-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İdris Kocatürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İdris Kocatürk kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Kocatürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. İdris Kocatürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. İdris Kocatürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. İdris Kocatürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. İdris Kocatürk Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Uzm. Dr. İdris Kocatürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İdris Kocatürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. İdris Kocatürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Kocatürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. İdris Kocatürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Kocatürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.