Uzm. Dr. İbrahim Bilen, Tekirdağ, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. İbrahim Bilen

Dahiliye - İç Hastalıkları - Tekirdağ

Genel İç Hastalıkları, Diyabet, Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Gazi Osman Paşa Mah Namık Kemal Bulvarı No: 17/21  Çerkezköy, Tekirdağ
İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

İbrahim Bilen Hakkında

İbrahim Bilen Kimdir?

Uzm. Dr. İbrahim BİLEN, 1983 yılında Bornova'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2009 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2014 yılında Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Tavşanlı Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Sinop Türkeli Devlet Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. İbrahim BİLEN, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olarak devam etmektedir. Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

  • ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İbrahim Bilen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İbrahim Bilen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Bilen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. İbrahim Bilen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Bilen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. İbrahim Bilen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. İbrahim Bilen İrmet Hospital Çerkezköy Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. İbrahim Bilen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. İbrahim Bilen Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Böbrek ultrasonu, Endoskopi, Kolesterol testi, Obezite takibi ve tedavisi, Kolesterol testi, Kolon kanseri görüntüleme, Hdl kolesterol testi alanlarında hizmet veriyor ve Genel İç Hastalıkları, Diyabet, Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği, Obezite, Metabolizma Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. İbrahim Bilen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İbrahim Bilen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. İbrahim Bilen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Bilen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. İbrahim Bilen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Bilen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.