Uzm. Dr. Hüseyin Süyür

Göğüs Hastalıkları - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Fatih Sultan, Hastane Cd., 27705 Nizip/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Nızıp Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Pirsultan Mah., Çetin Emeç Cad., 27500 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Şehıtkamıl Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüseyin Süyür Hakkında

Hüseyin Süyür Kimdir?

Uzm. Dr. Hüseyin Süyür, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Süyür, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Süyür Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hüseyin Süyür tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hüseyin Süyür kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Süyür ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Süyür için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Süyür şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Süyür ile anlaşmalı?
Hüseyin Süyür kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Süyür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hüseyin Süyür Gazıantep Nızıp Devlet HastanesıGazıantep Şehıtkamıl Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hüseyin Süyür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hüseyin Süyür Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hüseyin Süyür için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hüseyin Süyür muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Süyür hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Süyür ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hüseyin Süyür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Süyür hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.