Adres

No:, Akarbaşı, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:55, 26020 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Özel Eskişehir Tsg Anadolu Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

us..gun

ALLAH bin kere razı olsun hocam çok doktor'a gittim ama sizin gibisini ilk defa görüyorum ALLAH uzun ömürler versin. 09-12-2018

is..kin

Benim eşime konulan teşhis üzerine gittiğimiz her doktorun riskli gördüğü troid amaliyatını bize guven vererk gerçekleştiren Hüseyin PALA ve ekibine igösterdiği ilgi, alaka, güler yüzü ve alçak gönüllüğüne teşekkür ediyoruz . Bize verdiği güven sayesinde eşim çok şükür sağlığına kaviştu. Pataloji sonuçlarımız da güzel geldi. Anadolu hastanesine de teşekkürlerimizi borç biliyoruz. 17-08-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hüseyin Pala tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hüseyin Pala kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Pala ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Pala nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hüseyin Pala Özel Eskişehir Tsg Anadolu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hüseyin Pala hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Hüseyin Pala Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hüseyin Pala için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hüseyin Pala muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Pala hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Pala ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hüseyin Pala hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Pala hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.