Hüseyin Badem Hakkında

Hüseyin Badem Kimdir?

Uzm. Dr. Hüseyin Badem, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Badem, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 25.11.2013)

Hüseyin Badem Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ialver16@gmail.com..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

İnsani değerlerle donanımlı,hekimliğin gerektirdiği tüm özellikleri üzerinde taşıyan,bilgisiyle ilgisini birleştiren mükkemmel bir insan.Davranışlarıyla hastaya güven veriyor.Aileden biriymiş gibi görüntusu var.Şikayetimi ciddi bularak Sistoskopi yapacak..Teşekkürler Saygıdeger Hüseyin Hocam. 01-08-2021

an..ur
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tek kelime ile babamın hayatını borçlu olduğum doktor! Ağır bir tablo ile Bursa’dan inegöl yoğun bakım ünitesine sevkedilen hastamızla hafta sonu olmasına rağmen özveriyle ilgilendiğini bizzat yoğun bakımdaki babamdan duymuştuk.Akabinde ağırlaşan durumuna yoğun bakımda acilen müdahale kararı alarak kanamasını durdurdu.Eğer yerinde ve zamanında yapılan bu müdahale olmasaydı babamın şu an aramızda olması mümkün değildi. Mesleki bilgisinin yanısıra, hastalara olan ilgili ve insani yaklaşımı gerçekten takdire değer. Ailece hepimize iyi ki dedirten ve mütevaziliğiyle bunu hakkeden bir doktor. Herkese tavsiye ederim; hatta olası bir operasyonda yine kendisinden destek almak için İnegöl’e gelmeyi düşünüyoruz. Tekrar teşekkürler hocam.. 18-12-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hüseyin Badem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hüseyin Badem kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Badem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Badem için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Badem şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Badem ile anlaşmalı?
Hüseyin Badem kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Badem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hüseyin Badem T.c. Sağ.bak.izmir Güney Bölg. Hast.birl.sağlık Bilimleri Üni.dr.behçet Uz Çocuk Hast. Ve Cer. Eğt.a bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hüseyin Badem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hüseyin Badem Üroloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hüseyin Badem için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hüseyin Badem muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Badem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Badem ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hüseyin Badem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Badem hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.