Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı, Balıkesir, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Balıkesir

Randevu Al Değerlendir

Adres

Cennet Ayağı, 10300 Edremit/Balıkesir  Balıkesir
Balikesır Edremıt Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..e

Belimdeki rahatsızlık nedeniyle Opr. Dr. Hüseyin Anbarcı'ya randevu alıp gitmiştim. Şikayetimi anlattığımda belimdeki sıkıntının fizik tedavi ile çözülebileceğini söyledi bu arada yıllardır çektiğim boyun fıtığı rahatsızlığımdan bahsettim. Mr. istedi... Mr sonucunda ana sinire temas eden fıtıklarım olduğu tespit edildi... Hemen ameliyat olmam gerektiğini söyledi... Tabii ben biraz tereddüt ettim...2014 te gittiğim dr. da aynı teşhisi koymuş ancak ameliyat son çare nezaman ki elin kolun tutmayacak hiç iş yapamaz konuma geleceksin ancak ozaman ameliyat demişti... Bunu anlattım Hüseyin beye. Daha önceki dr. 'un söylediği öyle bir imaj çizmiştiki kafamda, ameliyat sırasında felç kalabilirdim onun için son çare demişti gibi :)...Hüseyin Bey bana öyle bir cümle kurdu ki; "sen bilirsin ama şimdi ameliyat olursan çok daha kolay bir şekilde kurtulursun, yok kulağının üstüne yatar son çare olarak gelirsen bu hem bizim hemde senin için daha zorlu bir ameliyat olur"... İşte yıllardır aradığım cevap buydu benim... Bedeni bir makina olarak görürüm. Arızalı bir makina işimizi görür ama hem yavaş işler hemde zamanla diğer parçalarıda bozar ve tamiri daha zor yada imkansız hal alabilir. İşte o an tamam dedim... Tabi bizim karar vermemizle bitmiyor hiç birşey...Ameliyat olacağımı duyan yakınlarım çevrem girdi devreye...Kimi şu dr git, kimi Büyük şehre gel, kimi aman sakın olma şu olur bu olur, bir baktım ki çevremde herkes uzmanmışta benim haberim yokmuş :) Beni vazgeçirmek için durmayan telefonlar sonunda onlara vazgeçmiş gibi davranıp kendi ailem arasında karar verip gizli ameliyat olmak zorunda kaldım. Bir dr u eleştirmek yada övmek için O branşta olmak, onun geçtiği yollardan geçmek, onun zekasına sahip olmak gerekir bence, ya da en azından onun hastası olmak gerekli. Bana önerilerde bulunanlar ne Hüseyin Anbarcı'yı ne de önerdikleri dr'ları tanıyorlardı. Beyin ve sinir cerrahı olmuş hiçbir dr benim gözümde kötü olamaz... Bizim ölçebileceğimiz kriterler insanlık derecesi olabilir sadece. Ben Hüseyin Anbarcı'nın yaklaşımları iletişimi sonucunda Canımı bir Beyin ve sinir cerrahının ellerine değilde Beyin ve sinir cerrahı bir kardeşimin ellerine teslim ettim. Ve ben belkide en sinir bozucu hastalardan biriydim onun için çünkü baya problemlerim vardı...Ve 9.Ekim.2019 da Ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Bana ağrı kesici ömür boyu yasak olmasına rağmen Ameliyat sonrasını hiç ağrısız atlattım. İşin en ilginç yanıda boyun fıtığı ameliyatından sonra 1 senedir bana hayatı zehreden belimdeki rahatsızlığın yok oluşu... Ameliyatımı gerçekleştiren Opr. Dr. Hüseyin Anbarcı'ya, eşi dr. Özlem Anbarcı'ya, Hüseyin ve Şuayip beye, servisteki dünya tatlısı güler yüzlü hemşireler ve stajyerlere ve de poliklinikteki sekreterine ilgilerinden ve başarılarından dolayı çok çok teşekkür ederim. Elleriniz dert görmesin... Sevgilerimle. Jale Mete... 23-10-2019

al..yiğit

Sayın Dr Hüseyin Ambarcı Edremit ve Türkiye için nimetsiniz başarılar ve mutluluklar dilerim ameliyat ekibinize sekreterinize sonsuz teşekkürler BAŞARILAR DİLERİM ? 26-08-2019

met sait..o

30 Nisan 2019 Tarihinde geçirdiğim Boyun dar kanal ameliyatımda ilk görüşte verdiği güven duygusu, Muayene ve teşhisteki sıcak kanlı ve ilgili tutumu, Ameliyatımdaki başarısı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Sayın Dr. Hüseyin Anbarcı Sağlık bakanlığının Edremit'e bir hediyesidir kıymetini bilmeliyiz. 19-05-2019

ın..gun

Sayın Hüseyin Anbarcı beyefendinin muayene esnasındaki tutumu beni zaten iyileştirdi.Ameliyata hazırlıktaki tutumu korkumu yenmemi sağladı.Ameliyathane soğuk ama ünvanını bilmediğim teknikerlerin tutumu çok güzeldi.Sıkıntı olup olmadığını sürekli sorup durdular.Ameliyattan sonra hiç bir ağrım olmadı.Bu gün üçüncü gün sadece biraz karıncalanma var.Sayın Hüseyin bey ve eşinin elleri dert görmesin.Şuayip bey ve adını bilmediğim üşüdüğümde yanımda olan genç dostumuza da ayrıca teşekkürlerimi iletirim.Saygılarımla.. 01-03-2019

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Anbarcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Anbarcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Anbarcı ile anlaşmalı?

Hüseyin Anbarcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı Balikesır Edremıt Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Anbarcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hüseyin Anbarcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Anbarcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.