Uzm. Dr. Hüsamettin Güldoğan

Psikiyatri - İstanbul
5.0

Uyku Bozuklukları, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk

“Doktor beyin 20 yıllık hastasıyım ve çok memnunum, işinde oldukça başarılı. zamanlama ve ilgi oldukç...” Devamı

Uzm. Dr. Hüsamettin Güldoğan

Uzm. Dr. Hüsamettin GÜLDOĞAN, 1960 yılında Kayseri'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1990 - 1995 yılları arasında İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde ''Psikotik ve Psikotik Olmayan Manilerin Karşılaştırılması” teziyle tamamlamıştır.

1991 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'nde ''Şizofreni'' uygulamaları eğitimlerine katılmış olan Uzm. Dr. Hüsamettin GÜLDOĞAN, DSM-IV Eksen I Bozuklukları İçin Yapılandırılmış Klinik Görüşme eğitimi, SCAN ( Nöropsikiyatride Klinik Değerlendirme Çizelgesi) eğitimlerine de ayrıca katılmıştır.

Uzm. Dr. Hüsamettin GÜLDOĞAN, Cinsel İşlev Bozuklukları sempozyumu ve pek çok sempozyumda bulunmuş, çeşitli psikiyatrik araştırma konularında gruplara başkanlık yapmıştır.

1995 yılından itibaren İstinye Devlet Hastanesinde Psikiyatri uzmanı olarak çalışmaya başlamış, 1998 yılında “Derinlik Psikiyatri ve Psikoterapi merkezini” kurmuştur. 2000 yılında merkezin ismini “Değişim Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi” olarak değiştirmiş, şu an ise mesleki çalışmalarına İstanbul / Sarıyer'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Köybaşı Cad. Kasap Remzi Sok. No: 5 Sarıyer/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Psikoterapi Yetişkin hasta psikoterapisi Varoluşçu Psikoterapi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Hüsamettin GÜLDOĞAN, 1960 yılında Kayseri'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1990 - 1995 yılları arasında İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde ''Psikotik ve Psikotik Olmayan Manilerin Karşılaştırılması” teziyle tamamlamıştır.

1991 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'nde ''Şizofreni'' uygulamaları eğitimlerine katılmış olan Uzm. Dr. Hüsamettin GÜLDOĞAN, DSM-IV Eksen I Bozuklukları İçin Yapılandırılmış Klinik Görüşme eğitimi, SCAN ( Nöropsikiyatride Klinik Değerlendirme Çizelgesi) eğitimlerine de ayrıca katılmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.1990
Deneyim: 33 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Uyku Bozuklukları Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Obsesif Kompulsif Bozukluk Bipolar Bozukluk Paranoid Kişilik Bozukluğu Devamı

Deneyimler

Uzm.Dr Hüsamettin Güldoğan Özel Muayenehanesi (1990 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 40 24

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ZE
Zek*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doktor beyin 20 yıllık hastasıyım ve çok memnunum, işinde oldukça başarılı. zamanlama ve ilgi oldukça iyi.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SD
Ser*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hüsamettin HOCAM beni hayata tekrar bağlayan ulu insan ayağınıza taş yüreğinize telaş değmesin??Samimiyetiniz için size minnettarım,beni bıkmadan dinlediğiniz için size minnettarım,sabrınız için minnettarım,babacanlığınız için size minnettarım ,güven verdiğiniz için minnettarım enlerin Ennnnn iyisi iyiki yolumuz kesişti sizinle rabbim iyiki sizi tanıma fırsatı verdi bana??Allahım ne muradınız var ise nasip etsin siz çok çok çok çok seviyorum ❤️❤️❤️❤️❤️❤️Gidin ve tanıyın bu özel insanı ♥️

EY
Emi*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sevgili doktorum sayenizde ciddi bir panik atağı atlattım.Çok teşekkür ediyorum.

gY
Gul*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hüsamettin Bey, sevgili doktorum; Bundan 9 yıl önce tükenmis,bitmiş,hayata dair bütün ümitleri yok olmuş, yaşamak adina hiç bir istegi olmayan, yaşayan bir ölü halinde geldim size.. Siz benim en büyük şansım oldunuz. Tedavim süresince , o zorlu dönemlerimde gösterdiginiz sabir, anlayış, iyi niyet ve verdiğiniz olağan üstü emekle beni yeniden hayata bagladiniz. Sayenizde hayata karşı bakiş açım değişti. Mesleğini en iyi şekilde icra eden, hic bir zaman maddiyatı ön planda tutmayan, başta insan olarak iyi bir insan olan, sevgili doktorum ben ve çocuklarim size minnetariz. Bana ikinci bir hayat bağışladiniz. Çocuklarima da saglikli bir anne kazandirdinız. Iyi ki varsiniz. İyi ki sizi tanimışim.Allah sizi başımızdan eksik etmesin.Kesinlikle eminim size gelen bütün hastalariniz benimle ayni düsüncededir. Hakkıniz ödenmez.. Her sey icin sonsuz teşekkürler..

EE
Ele*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Aile olarak sürekli gittiğimiz ve gideceğimiz hem işinin ehli hemde iyi yürekli doktorumuz iyiki varsınız.

HY
Hus*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

doktorumuz sayesinde panikatağımdan kurtuldum.Rabbim gönlünde ne muradı varsa versin

PA
P. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben kendimi bildim bileli temizlik takıntısı olan biriydim. Hüsamettin bey ve ekibi sayesinde bu temizlik takıntımın çocukken yaşadığım bir travma sonucu kendimi benliğimi ve evimi korumaya alan bir savunma mekanizması olduğunı farkettim. Duyarsızlaşma çalışması denilen bir teknikle yaşadığım travmatik anılar üzerinde çalıştık. Bu çalışmadan sonra takıntılarımın ciddi anlamda azaldığını farkettim. Şu an ufak tefek takıntılarım halen devam ediyor fakat zararsız düzeyde. Aileme bile evde yaşamayı zindan ettiğim dönemler artık geride kaldı. Tamamen yenene kadar da devam edeceğim. Bırakmayacağım.

TE
T. E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Annemin hastane süreci aklımdan çıkmıyor ve onu kaybettiğim an gözümün önünden gitmiyordu. 5 yıldan beridir sürekli öleceğim, sevdiklerimin başına birşey gelecek korkusuyla yaşadım. Keşke bu tedaviye bunca zaman beklemeden direk hastane sürecinde başlasaydım diyorum. Sevgiler kalbi güzel doktorum

A. Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İlaca bağımlılık yapar, bitkin bir hale sokar, kilo aldırır diye çok karşıydım. Hüsamettin beye bu kaygılarımdan bahsettim ve o da bana yeni nesil ilaçların bir bölümünün bu yan etkiyi yapmadığını anlattı bir şekilde ikna etti 3 ay kullandım sadece iyileşme gördüm hiçbir yan etki olmadı ve 3 ayın sonunda da ilaçları bıraktım. Psikoterapi desteği de aldım bu süreçte, karanlık günleri el ele verip geride bıraktık çok memnunum.

CR
C. R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben psikiyatrist psikiyatrist senelerdir geziyorum ilk defa bu kadar anlayışlı yumuşak kalpli, sadece işi olduğu için değil aynı zamanda yürekten insanlara yardımcı olmayı sevdiği için bu mesleği yapan biriyle tanıştım. Önce sizi anlıyor, sorular soruyor ve yargılamadan anlamaya çalışarak yaklaşıyor olması bana çok iyi geldi. İyi ki sizi tanımışım Hüsamettin bey. Emekleriniz için sonsuz teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hüsamettin Güldoğan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Hüsamettin Güldoğan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Hüsamettin Güldoğan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Hüsamettin Güldoğan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334024

Uzm. Dr. Hüsamettin Güldoğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hüsamettin Güldoğan Uzm.Dr Hüsamettin Güldoğan Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Hüsamettin Güldoğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Hüsamettin Güldoğan Psikiyatri uzmanıdır. Uyku Bozuklukları, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk alanlarında hizmet veriyor ve Psikoterapi, Yetişkin hasta psikoterapisi, Varoluşçu Psikoterapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube