Uzm. Dr. Hörü Gazi

Tıbbi Mikrobiyoloji - Manisa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kampüsü, Uncubozköy, 45140 Yunusemre/Manisa Merkez/Manisa  Manisa
Celal Bayar Üniversi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hörü Gazi Hakkında

Hörü Gazi Kimdir?

Uzm. Dr. Hörü Gazi, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Hörü Gazi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hörü Gazi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hörü Gazi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hörü Gazi kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Gazi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hörü Gazi için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Gazi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hörü Gazi ile anlaşmalı?
Hörü Gazi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hörü Gazi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hörü Gazi Celal Bayar Üniversi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hörü Gazi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hörü Gazi Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hörü Gazi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hörü Gazi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hörü Gazi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Gazi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hörü Gazi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Gazi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.