Uzm. Dr. Hicran UŞAN

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara
5.0

Eklem Ağrıları, Eklem enjeksiyonları, El Ve Ayak Uyuşması

5.0

“Ben, Hicran Hanım'a baş ve boynumdaki ağrı nedeniyle gittim. İlk olarak nörolojiye muayene olmuştum....” Devamı

Uzm. Dr. Hicran UŞAN Kliniği
1425. Cadde No:31 06510 Çankaya ANKARA Çankaya/Ankara
Hizmetler
Ozon terapi Ozon Kupa tedavisi Kuru iğne tedavisi Nöroproloterapi Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.2001
Deneyim: 22 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Eklem Ağrıları Eklem enjeksiyonları El Ve Ayak Uyuşması Enjeksiyonlar Fibromyalji Sendromu Devamı

Deneyimler

Uzm Dr Hicran UŞAN Muayenehanesi (2020 - Devam ediyor)
Koru Ankara Hastanesi (2018 - 2020)
Aachen Schwertbad hastanesi (2009 - 2009)
Hollanda Maastricht Üniversite Hastanesi (2008 - 2009)
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon ABD (2001 - 2004)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
dk
Dil*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ben, Hicran Hanım'a baş ve boynumdaki ağrı nedeniyle gittim. İlk olarak nörolojiye muayene olmuştum. Orada çekilen MR'da bir şey çıkmayınca fizik tedavi doktoruna yönlendirildim. Arkadaşlarımdan dr Hicran Hanım'ın bu konuda çok iyi olduğunu öğrendim. Kendisine ilk muayeneye gittiğimde ağrıdan duramıyordum. Bir senedir içmediğim ağrı kesici ilaçlarını bir ayda içmişimdir. Hicran Hanım sıkıntılarımı dinleyince diş filminiz var mı dedi ve boynuma ultrasonla baktı. Sonrasında dişlerimi sıkıyor olabileceğimi söyledi. Öyle söyleyince düşünmeye başladım.Yakın tarihte de dişim kırılmıştı. Dişlerimi sıktığımı ve bu sıkmamdan dolayı kırıldığını fark ettik. Hicran hocanın önerisiyle Nöralterapi tedavisine başladık. İğneler yaptı vücudumun çeşitli yerlerine ve benim o günden itibaren ağrılarım kesildi. Yaklaşık 1 ay boyunca haftada bir şekilde devam ettirdik tedaviyi. Ağrıdan eser kalmadı. Sonrasında ayda 1 defa gitmeye başladım. Tedavilere başlamadan önce Rahim kısmında bir kitle olduğunu doktorum söylemişti. Takip edileceğini söylemişlerdi. Hicran hoca karnımdan "Gençlik aşısı" dediği bir iğne yaptı. O iğneden sonra benim kistlerim de gitti. Halbuki takip denilmişti. Çok şaşırmıştım. Kisti takip eden doktorum da şaşırdı. Hicran Hanım'a siz sıkıntılarınızdan bahsedince zaten bahsettiğiniz konuya yönelik tedavi uyguluyor. Kistin kaybolduğunu anlattım ona da. Çok sevindiğini belirtti. Hicran hcaya ayda 1 kere mutlaka gidiyorum. Vücudumun tekrar kendine gelmesini sağlıyor. Ben çok memnun kaldığım için eşim de gidiyor. Eşim FMF hastası. Ağrılarının gittiğini, yaşam kalitesinin arttığını söylüyor. Anneminde dizleri ağrıyordu. Hicran Hanım'ın yaptığı iğneden sonra annem de rahatladı. Çektiğim ağrıların hiç geçmeyeceğini düşünüyordum ama kendisi yaşam kalitemi çok artırdı. Biz ailecek çok memnunuz. Hicran Hanım'ın ağrı hakkında çok fazla bir bilgi birikimi var. Herkese tavsiye ediyorum.

PS
Pin*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Daha önce gitmediğim doktor kalmadı. Bir türlü ağrılarıma çare bulamadım. Sonunda bir tanıdığımın tavsiyesiyle Bel fıtığım için hicran hanıma gittim. Detaylıca muayene etti beni ve noralterapi başladı. Şimdi 4.seanstayım. Ayağıma ve kalçama vuran ağrılarım vardı şu an çok iyiyim. 2 seans daha gidicem tedaviye. Kendisi dalında mükemmel bir doktor, bunun yanında hastaya yaklaşımıyla harika bir insan. Çok teşekkürler Hicran hocam. Benim gibi ağrıları için çare bulamayanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

nk
Nev*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hicran hanim, idealist, basarili, insancil ve donanimli bir hekim. Bana uyguladigi noralterapinin 3. Seansinda kroniklesmis mide rahatsizliklarim(gastrit ve reflu) farkedilir duzeyde azaldi. Uzun bi aradan sonra gece rahat uyumanin ve yemek yemenin keyfine kavusmaya basladim. Asil olarak boyun fitigi ve bas donmesi sorunlari nedeniyle kendisine gitmistim, tedavinin mideme iyi gelecegini pek dusunmemistim. Kendisine cok tesekkur ederim. Kronik ve ciddi boyutlarda reflu ataklari yasayanlarin degerlendirmesini tavsiye ederim

GA
Gul*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doktorum Hicran Uşan'a sırtımdaki, sol bileğimdeki ve sol omuzumdaki şiddetli ağrılar nedeni ve bir yakınımın tavsiyesi ile gittim. Hicran hanımın istediği tetkikleri yaptırdıktan sonra bu ağrılarımın sebebinin boyun fıtığından meydana geldiğini öğrendim. Doktorum Hicran hanımın bana uyguladığı ilk nöralterapi seansı bittiğinde sanki yeniden doğdum. Daha sonra haftada bir olmak üzere 2 seans daha devam etti. Artık ayda bir olarak devam edeceğim. Verdiği boyun egzersizlerini uyguluyorum ve vitaminlere devam ediyorum. Doktorum Hicran Uşan gercekten ağrılarıma çare olan çok etkili bir tedavi uyguladı. Uyguladığı nöralterapi sayesinde çok iyiyim ve kendisine çok teşekkür ederim.

AK
Ali K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doktor Hicran hanim öncelikle çok güler yüzlü ve konusuna cok hakim. Uzun zamandır vertigo şikayetim vardi ancak çare bulamamıştım. Günlük yaşantım sıkıntıya girmişti artık. Kafamı oynatamıyordum. Hicran hocanın uyguladığı tedavi bana gerçekten çok iyi geldi. 1 seansta vertigom geçti. Kendisini bana tavsiye edenler gerçekten çok haklıymış. Ellerinize sağlık hocam

Hg
Hil*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ben uzun yıllardır omuz ağrıları yaşıyordum. Geceleri uyuyamaz olmuştum. Hicran hoca sayesinde ağrılarıma şifa buldum. Hocam omuzumdan ultrasonla bakarak iğneler yaptı, nöral tedavi yaptı. Ayrıca iğne tedavisinin yanı sıra teferruatlı bir muayene sonrasında bütün yeme alışkanlıklarını ve yaşam tarzımı yeniledi. Yönlendirmeleri ve tedavisi sonucu ödemimi attım kendimi çok dinç ve sağlıklı hissediyorum, hareketliliğin arttı ve ağrılarım son buldu. Doktorumdan çok memnunum herkese tavsiye ediyorum.

Ay
Ayb*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Annemin yıllardır ızdırap çektiği sinir sıkışmasından nasıl kurtulacağını bir türlü bulamamıştık. Geceleri sabaha kadar ellerinin uyuşmasından uyuyamazdı, sabahları bardak bile zor tutardı. Hicran hocam bileklerinden enjeksiyon yaptı. Hocamın uyguladığı tedavi sayesinde elleri artık rahat. Hicran hocamızın tatlı dili güler yüzü pamuk kalbi ilgi ve özeni de tüm hastalıklarınızı unutturuyor; iyiki tanıdık kendisini. Herkese tavsiye ediyoruz

eI
Eli*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kronik migren hastasıyım ve MS'im var benim. Baş ağrılarından çok sikayetciydim. Hicran hocayla tanıştıktan sonra noralterapi uygulamasına başladık ilk seansta bile çok büyük bir rahatlama oldu. Sabah zor uyanırken tedavi sonrası alarmdan önce uyandım. Baş ağrılarımda çok büyük rahatlama söz konusu. Hicran hocama çok teşekkür ederim Allah razı olsun

MS
Mev*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Eşimin bel fıtığı ağrılarının tavan yaptığı dönemde doktorumuz artık benim yapacağım bir şey yok siz alternatif tıp deneyin dedi. Biz biraz garipsedik ve kime gidelim deyince Hicran hanımın ismini verdi. İnternette araştırdık ve telefon numarasını bulduk randevu aldık. Eşimin dayanılmaz ağrıları devam ederken gittik. Hocamız tatlı diliyle eşimin ağrı hikayesini geçmiş zamanlara giderek teşhis koydu ve şuan 3.seans tedavide eşimin ağrıları yüzde yetmiş azaldı. Rahat yatıyor. Daha dinç uyanıyor yani yaşam kalitesi büyük oranda arttı. Allah razı olsun. Kendisi gibi asistanı da içten ve güleryüzlü.

KK
Kse*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

I’m glad that I met such good person and perfect doctor like Hicran Demir Uşan. With her magic hands she helped me with my strong headaches. I went two neurologists, made two MRT and both recommended me to use antidepressants. MRT results showed that I have two small protrusions in my neck and not very serious migraine. In Russia first of all doctors advising Manuel therapy, physical exercises and swimming. I asked neurologist about this and she recommended me doctor Hicran Demir Uşan. Doctor told me that I will need 5 seances for sure then sometimes to not loose effect. Before starting treatment I had 3-5 time headache per week. With every seance my headaches started to be more rare. And I started to feel myself more relaxed. Before every neck movement was painful for me. Now I can move easily. I’m fully recommend to try physical therapy before starting to use pills and I’m sure doctor Hicran Demir Uşan will help you in this.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hicran UŞAN ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Hicran UŞAN için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Hicran UŞAN nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hicran UŞAN Uzm. Dr. Hicran UŞAN Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Hicran UŞAN hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Hicran UŞAN Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanıdır. Eklem Ağrıları, Eklem enjeksiyonları, El Ve Ayak Uyuşması alanlarında hizmet veriyor ve Ozon terapi, Ozon, Kupa tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube