Uzm. Dr. Helim Ülker, Manisa, Radyoloji

Uzm. Dr. Helim Ülker

Radyoloji - Manisa

PTA, Beyin Anevrizma, Anevrizmada Stent

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

 

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Helim Ülker Kimdir?

Uzm. Dr. Helim Ülker, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Helim Ülker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Helim Ülker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Helim Ülker kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Ülker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Helim Ülker için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Ülker şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Helim Ülker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Helim Ülker bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Helim Ülker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Helim Ülker Radyoloji, uzmanıdır. Stent(koroner anjiyoplasti), gelişimsel kalça displazisi (gkd) tarama programı, Skleroterapi, Koroner anjiyoplasti alanlarında hizmet veriyor ve PTA, Beyin Anevrizma, Anevrizmada Stent, Dijital Mamografi (FFDM), Beyin Krizi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Helim Ülker için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Helim Ülker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Helim Ülker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Ülker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Helim Ülker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Ülker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.