Uzm. Dr. Hayri Karaarslan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Konya

Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları

Takvim talep et Soru Sor

Hayri Karaarslan Hakkında

Hayri Karaarslan Kimdir?

Uzm. Dr. Hayri KARAARSLAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1970 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

İhtisasını ise yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1983 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sonrasında pek çok saygın kurumda İç Hastalıkları Uzmanı olarak Hizmet vermiş olan Uzm. Dr. Hayri KARAARSLAN, başarılı çalışmalarına Medicana Konya Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • EGE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Porfiri (Porphyria)
 • Sarılık
 • Safra Yolu Hastalıkları
 • Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis)
 • Safra Kesesi Kanseri
Tedaviler
 • Fundoplikasyon - laparoskopik cerrahi
 • Baryumlu lavran
 • Hidrojen solunum testi
 • Endoskopik ultrason
 • Transvenöz karaciğer biyopsisi

Hayri Karaarslan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Parazit ilaçları halszilik ishal

  Hocam merhaba kolay gelsin hocam benim karaciğer enzim ve ezonofil yüksekliği vardı ve halsizlik vardı asıl şikayetim halsi̇zli̇kdi ultrasonlarda ilaçlı mr da bişey bulunamadı gastrontelojide ezonofil yüksekliği için dahiliye hematolojiye gittim kan incelendi kanda bişey çıkmadı en son doktorum gait... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hayri Karaarslan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Aksam artan kaşıntı

  Hocam merhabalar 23 yasında kadınım benim son 2-3 aydır özellikle aksama dogru artan kaşıntım mevcut bu psikolojikmi değilmi tam anlıyamadım batma tarzında kasıntılar tiizden hep bi ufak kaşınma hissş olusuyor kolum bacagım yüzüm heryerimde imternette safra kesesi yada karaciger rahatsızlıklarında b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Hayri Karaarslan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hayri Karaarslan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Karaarslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hayri Karaarslan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Karaarslan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hayri Karaarslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hayri Karaarslan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hayri Karaarslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hayri Karaarslan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Fundoplikasyon - laparoskopik cerrahi, Baryumlu lavran, Hidrojen solunum testi, Endoskopik ultrason, Transvenöz karaciğer biyopsisi, Radyonüklid tarama (hida scan), Ivc(intravenöz kolanjiografi), Duodenoskopi(endoskopi), Sigmoidoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları, Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis), Safra Kesesi Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Hayri Karaarslan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hayri Karaarslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hayri Karaarslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Karaarslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hayri Karaarslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Karaarslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.