Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu

Anestezi ve Reanimasyon - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Yeni, Cumhuriyet Cad., 01770 Karaisalı/Adana  Adana
Adana Karaısali Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Havva Ömür Soykan Gedikoğlu Hakkında

Havva Ömür Soykan Gedikoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Havva Ömür Soykan Gedikoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Soykan Gedikoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Soykan Gedikoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Havva Ömür Soykan Gedikoğlu ile anlaşmalı?
Havva Ömür Soykan Gedikoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu Adana Karaısali Devlet HastanesıÇukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Soykan Gedikoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Havva Ömür Soykan Gedikoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Soykan Gedikoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.