Uzm. Dr. Hasan Bayar

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Gaziantep
5.0

Oyun Terapisi, Yeme Bozuklukları, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar

“Yeni dünya düzeninde çok önemli bir boşluğu doldurduğumuzu düşünüyorum. Bize ve diğer çocuklara yard...” Devamı

Uzm. Dr. Hasan Bayar

Uzm.Dr Hasan Bayar, 1986 yılında Mardin'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak 2011 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2011 - 2016 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı olmuştur.

Aralık 2015 ile Nisan 2016 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Palo Alto Üniversitesi’ne bağlı Center for the Study and Treatment of Anxious Youth’ta Prof. Robert D. Friedberg ile birlikte çocuk ve ergen terapisi üzerine çalışmalar yapmıştır.

Prof. Robert D. Friedberg’in yazarlarından birisi olduğu Bilişsel Terapinin Çocuk ve Ergenlerde Klinik Uygulaması (Clinical Practice of Cognitive Therapy with Children and Adolescents, Second Edition: The Nuts and Bolts) adlı kitabın çeviri editörlerinden birisidir.

2014-2016 yılları arasında Avrupa Bilişsel ve Davranışsal Terapiler Derneği(EABCT) tarafından akredite edilen 300 saatlik Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi teorik eğitimini ve süpervizyonunu Prof. Dr. M.Zihni Sungur yönetiminde, Klinik Psikolog Ceu Salvoador ile birlikte tamamlamıştır. Ayrıca Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur ve Prof. Dr. Şükrü Uğuz tarafından düzenlenen 200 saatlik Bilişsel Davranışçı Terapi teorik eğitimini ve süpervizyonunu tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite bozukluğu ve kanıta dayalı psikoterapiler ile ilgili uluslararası dergilerde yayınlanmış araştırmaları bulunmaktadır.

Uzm.Dr Hasan Bayar, birçok yurt içi kongreye katılmış olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hasan Bayar Muayenehanesi
İncilipınar Mahallesi Gazimuhtar Paşa Bulvarı Gökkuşağı Apartmanı No :10 Kat :1 Daire:2 Şehitkamil/Gaziantep
Hizmetler
Çocuk depresyon ölçekleri Çocuk kaygı ölçekleri Çocuklarda yeme bozukluğu Çocuklarda zeka testi Davranış bozuklukları Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm.Dr Hasan Bayar, 1986 yılında Mardin'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak 2011 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2011 - 2016 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2022
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

Arapça, İngilizce

İlgi Alanları

Oyun Terapisi Yeme Bozuklukları Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Uyum Bozuklukları Tik Bozuklukları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 81 58

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
VB
Vey*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yeni dünya düzeninde çok önemli bir boşluğu doldurduğumuzu düşünüyorum. Bize ve diğer çocuklara yardımınız için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamı dileğiyle.

MB
Mus*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Değerli hekim arkadaşım Hasan Bey, edindiğiniz klinik deneyim ve tecrübelerinizi kızımın rahatsızlığı konusunda bizimle paylaşmanız ve rahatsızlığının azalması çok mutluluk verici. Gaziantep'te bu konuda olan boşluk Hasan Bey ile doldurulduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

YH
Yas*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Değerli doktorumuzu internet üzerinden çaresiz ve hastalığımızın tedavisi yokken bulduk. İlk geldiğimde kendimi güvende, hissettirdi. Çocuğum eve geldiğinde tüm çaresizliklerimizin ortadan kalktığını ve mutlu olacağımızı inandırdı. Doktorumuzdan çok memnunuz, iyi ki onunla tanışma imkanı bulduk. Kızımın gün geçtikçe daha iyi olduğunu ve hayata bakış açısının değiştiğini görmek beni çok mutlu ediyor. Hasan Bey'e çok teşekkür ediyor, hayatı boyunca başarılar diliyorum.

EB
Edi*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktorumuz Hasan Bey, çocuğumuzun davranışlarını daha iyi anlamamıza ve davranışlarını olumlu yönde yapılandırmamızda çok büyük yol gösterici olmuştur. Ebeveyn olarak farkındalığın yanısıra çocuğumuzda da herkesin farkettiği büyük bir gelişim sergilememize çok büyük katkısı olmuştur. Doktorumuzdan çok memunuz. Çok teşekkür ederim.

ZH
Züh*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Değerli doktorum Hasan Bey, Çocuğumun bu kadar iyi bir şekilde yol alacağına inanın brn bile inanamıyorum. O kadar hekime başvurdum. Sonucunu alamadım, ama sizin sayenizde çocuğumun bu kadar ilerleyeceğini inanmıyordum. Bize ve çocuğuma ilginize, alakanıza çok ama çok teşekür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Sizler zoru başarıyorsunuz.

EB
Eyü*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktorumuza bize dar zamanımızda katkılarını esirgemediğini, evladımızla bilimsel ve etnik olarak ilgilendiği için teşekkürlerimizi sunarım.

ÇB
Çağ*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bu mekanın ve Hasan Bey'in bir büyüsü var sanırım. Her seansta geldiğimizde oğlumun sorunları azalıyor. Oğlum tam bir heves ve istekle seanslara devam ediyor. Normalde sıkılmasını beklerdim ancak tam tersine devam etmek istiyor. Seansta verdiğiniz emek için teşekkür ederiz.

EH
Eli*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Sevgili Hasan Bey, Öncelikle sizin gibi bir doktor tanıdığım için çok şanslıyım. Gerek, benim ve kızımla olan ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde; çocuklarımın, bir yetişkin değil çocuk olduklarını ve onlarla vakit geirmenin ne kadar güzel ve önemli olduğunu anladım ve öğrendim. Şimdiden size herşey için çok teşekkür ederim.

EH
Emi*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktorumuza çok teşekkür ederiz. Kızıma çok büyük katkıları oldu. Bundan dolayı müteşekkirim. Sınav öncesi bize çok iyi geldi. İyi yürekili, iyi bir hekim. Başarılarının devamını diliyorum.

FH
Fat*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hasan Bey kızım ve bizim için gerçekten iyi bir rehber olmuştur. Yaşadığımız sıkıntılı süreçte tavsiyleri ve bizi yönlendirmesiyle kızımın ve bizim sevgisini kazanmıştır. Kendisini tanımak ve doktorumuz olarak devam etmek bizi çok rahatlatan bir durumdur. Hasan Bey'in yaklaşımının önce kızımda ve bizde olumlu neticeleri olmuştur. Kendisinden çok memnunuz. ve Hasan Bey'e teşekkür ediyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hasan Bayar ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Hasan Bayar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Hasan Bayar için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Hasan Bayar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508118158

Uzm. Dr. Hasan Bayar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Hasan Bayar Hasan Bayar Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Hasan Bayar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Hasan Bayar Çocuk ve Ergen Psikiyatristi uzmanıdır. Oyun Terapisi, Yeme Bozuklukları, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk depresyon ölçekleri, Çocuk kaygı ölçekleri, Çocuklarda yeme bozukluğu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 81 58

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube