Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu, Denizli, Akupunktur

Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu

Akupunktur - Denizli

Akupunktur İle Zayıflama, Akupunktur ve Sinüzit, Akupunktur

Randevu Al0 (850) 811 89 55Soru Sor

Doktorun Adresi

Mehmetçik Mahallesi Çamlık Caddesi Çamlık Apt. No:19/B Pamukkale  Merkez, Denizli
Denizli EsteFit Estetik Dr. Hakan Türkoğlu

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakan Türkoğlu Hakkında

Hakan Türkoğlu Kimdir?

Uzm.Dr. Hakan Türkoğlu, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1998 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 

2000-2004 yılları arasında ısparta ilinde çeşitli devlet ve özel hastanelerde acil hekimliği, 2004-2008 yılları arasında Süleyman Demirel üniversitesi halk sağlığı bölümünü bitirerek tıpta halk sağlığı ve yönetici hekimlik uzmanlığı almıştır. 2009 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden Akupunktur uzmanlığı aldı. 2010 yılında Fransa Harley Academi ve Medics Direct Europe ltd den medikal estetik eğitimlerini tamamladı. 2010 yılında ıspartada özel bir hastanede estetik ve zayıflama merkezini kurdu. 2011 yılında ısparta da ilk zayıflama ve estetik merkezi olan formterapi merkezini ve 2012 yılında denizli ilinde estefit estetik merkezini kurmuştur.

2012 yılından itibaren izmir-istanbul-antalya ve denizli illerinde çeşitli özel kliniklerde medikal estetik ve zayıflama üzerine danışmanlık eğitim ve uygululama hizmetleri vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Akupunktur İle Zayıflama
 • Akupunktur ve Sinüzit
 • Akupunktur
 • Lazer Akupunktur
 • Ozon Tedavisi

Tedaviler

 • Akupunktur Tedavisi
 • Sigara Bırakma Tedavisi
 • Sigara bırakma
 • Migren Tedavisi
 • Gerilim Tipi Baş Ağrıları Tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 89 55

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 89 55

Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu Denizli EsteFit Estetik Dr. Hakan Türkoğlu Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu Akupunktur, uzmanıdır. Akupunktur Tedavisi, Sigara Bırakma Tedavisi, Sigara bırakma, Migren Tedavisi, Gerilim Tipi Baş Ağrıları Tedavisi, Bel Fıtığı Tedavisi, Bel - Boyun Fıtığı, Ağrı Tedavileri, Akupunktur İle Zayıflama, Lazer Akupunktur alanlarında hizmet veriyor ve Akupunktur İle Zayıflama, Akupunktur ve Sinüzit, Akupunktur, Lazer Akupunktur, Ozon Tedavisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Hakan Türkoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 13 Ağu
Cum 14 Ağu
Cmt 15 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.