Doktorun Adresi

Yenidoğan, 26060 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskışehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hacer Alhan Hakkında

Hacer Alhan Kimdir?

Uzm. Dr. Hacer Alhan, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Hacer Alhan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Abant İzzet Baysal Üni.düzce Tıp Fakültesi (Diploma: 18.10.2007)

Hacer Alhan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

üfer..er
Zamanlama
İlgi
Ortam

İki yıldır kendisinin hastasıyım. Çok ilgili, güler yüzlü, işinin ehli bir doktor. Her randevu sonrası kaygılarımdan arınmış olarak evime dönüyorum. 14-08-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Hacer Alhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Hacer Alhan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. H Alhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hacer Alhan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. H Alhan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hacer Alhan ile anlaşmalı?
Hacer Alhan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Hacer Alhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Hacer Alhan Eskışehır Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Hacer Alhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Hacer Alhan Psikiyatri, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Hacer Alhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Hacer Alhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Hacer Alhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. H Alhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Hacer Alhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. H Alhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.