Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert, Ardahan, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Ardahan

Randevu Al Değerlendir

Adres

Sağlık Kompleksi ****, İnönü, 75000 Merkez/Ardahan Merkez/Ardahan  Ardahan
Tkhk Ardahan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Elmaslar Mert ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Elmaslar Mert şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Habibe Tülin Elmaslar Mert ile anlaşmalı?

Habibe Tülin Elmaslar Mert kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert Tkhk Ardahan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Elmaslar Mert ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Habibe Tülin Elmaslar Mert hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Elmaslar Mert hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.