Uzm. Dr. Güner Üre

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Erler, 06790 Etimesgut/Ankara  Ankara
Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Güner Üre Hakkında

Güner Üre Kimdir?

Uzm. Dr. Güner Üre, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Güner Üre, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Güner Üre Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Güner Üre tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Güner Üre kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Üre ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Güner Üre için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Üre şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Güner Üre ile anlaşmalı?
Güner Üre kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Güner Üre nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Güner Üre Etimesgut Şehit Sait Ertürk Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Güner Üre hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Güner Üre Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Güner Üre için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Güner Üre muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Güner Üre hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Üre ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Güner Üre hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Üre hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.