Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl, İstanbul, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl

Kardiyoloji - İstanbul

Non invaziv kardiyoloji(girişimsel olmayan)

Takvim talep et

Adres

Bahçelievler Mh. Adnan Kahveci Blv. No:227  Bahçelievler, İstanbul
Memorial Bahçelievler Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gülsüm Bingöl Kimdir?

Uzm. Dr. Gülsüm BİNGÖL, 1982 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü'nde yapmış ve 2011 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2011-2013 yılları arasında Kırklareli Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Gülsüm BİNGÖL, mesleki çalışmalarına şu anda Memorial Bahçelievler Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi Türk Tabipler Birliği üyesi olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Son Cevapladığı Sorular

 • Kolesterolyuksekligi

  (#1892159) soru kolesterolyiksekligi menüdoktorsitesi.com ana sayfabenimsayfamsorularım (#1887170) soru kolesteroltyuksekligi soru kolesterolyuksekligi kolesterolyuksekligi son tahlildehdl43ldl160trig138tkol229hbac1 5.5 ldlyi dusuremiyorum bunun icin beslenme oneriniz yokmu boy176cmkilo 88 ldlnin yu... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Anjiyo sonrasındaki süreçte başlayan nefes daralması.

  Merhabalar hocam.babam 4 ay önce kalp krizi geçirdi şuan ana damarların birinde stent takılı. halihazırda arada nefesini daralmasından şikayetçi sizce olağan bir durum mu yoksa kalp yetmezliği gibi başka hastalıklar için de haberci mi ? teşekkürler.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. G Bingöl ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. G Bingöl şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl Memorial Bahçelievler Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl Kardiyoloji, uzmanıdır. Homosistein, Triküspid kapak replasmanı, Aort kapak replasmanı, Yüzeyel ekokardiyografi, Elektrofizyolojik test, Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı, Kalp transplantasyonu, Ambulatuvar kardiyak izleme, Stent(koroner anjiyoplasti), Cox-maze prosedürü alanlarında hizmet veriyor ve Non invaziv kardiyoloji(girişimsel olmayan) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. G Bingöl ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gülsüm Bingöl hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. G Bingöl hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.