Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lem..lmazgil

Rahatsızlık dönemimde tanıdığım en iyi doktor.Özel hastanede böyle ilgi alaka olur diye düşünürdüm ama hastalarına ilgi ve alakası takibi çok çok iyi .Tedavimde bana verdiği desteğe ilgisine çok teşekkür ederim. 23-10-2018

an..bekler

hayatımda tanıdığım en mükemmel doktor... bir an kendimizi özel hastanede hissettik... hastalara yaklaşımı,ilgi ve alakası çok iyi... ülkemizin böyle işini seven doktorlara ihtiyacı var... inşallah ileride kendisini sağlık bakanı olarak görürüz... Allah yolunu açık etsin... 08-02-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. G Cengiz Seval ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. G Cengiz Seval şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Güldane Cengiz Seval ile anlaşmalı?

Güldane Cengiz Seval kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır.

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. G Cengiz Seval ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Güldane Cengiz Seval hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. G Cengiz Seval hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.