Uzm. Dr. Gülçin Polat

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - Sivas

Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları

Takvim talep et

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülçin Polat Hakkında

Gülçin Polat Kimdir?

Uzm. Dr. Gülçin POLAT, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1994 yılında İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlığı sonrasında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ve Sivas Numune Hastanesi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Gülçin POLAT, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Sivas Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Porfiri (Porphyria)
 • Sarılık
 • Safra Yolu Hastalıkları
 • Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis)
 • Safra Kesesi Kanseri
Tedaviler
 • Baryumlu lavran
 • Karaciğer metastazına perkütan etanol-enjeksiyonu
 • Lenfaferez
 • Cea(karsinoembriyonik antijen)
 • Üre nefes testi

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gülçin Polat kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Polat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülçin Polat için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Polat şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülçin Polat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gülçin Polat bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gülçin Polat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gülçin Polat Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Baryumlu lavran, Karaciğer metastazına perkütan etanol-enjeksiyonu, Lenfaferez, Cea(karsinoembriyonik antijen), Üre nefes testi, Kıl kurdu testi, Gastrostomi, İntestinal obstrüksiyonun onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Porfiri (Porphyria), Sarılık, Safra Yolu Hastalıkları, Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis), Safra Kesesi Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Gülçin Polat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gülçin Polat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülçin Polat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Polat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gülçin Polat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Polat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.