Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan, İstanbul, Göğüs Hastalıkları

Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Sarkoidoz, Besin Alerjisi, Mezotelyema

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Darülaceze Cad. No:25 Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL  Şişli, İstanbul
Okmeydanı Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..lik

ben gazianteptepten mustafa çelik sayın hocamı gaziantep şehit kamil devlet hastanesinde görmüştüm ve görevinide işinide hastalarına göstermiş olduğu ilgi göstermesi bir harika o nun için gülay hocama başarılarının devamını diliyorum ve kendisini saygıyla selamlıyorum 18-02-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Daşdemir İlkhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Daşdemir İlkhan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan Okmeydanı Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Transözofageal ekokardiyografi (töe), Uyku testi, Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde), Anti-mikrozomal antikor(anti-m)(tiroid peroksidaz testi), Cnb(meme biyopsisi) alanlarında hizmet veriyor ve Sarkoidoz, Besin Alerjisi, Mezotelyema, Bronşektazi, İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Daşdemir İlkhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gülay Daşdemir İlkhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Daşdemir İlkhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.