Doktorun Adresi

Alaaddin, Hasta Yurdu Cd. No:31, 16040 Tophane/Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gökhan Garip Hakkında

Gökhan Garip Kimdir?

Uzm. Dr. Gökhan Garip, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökhan Garip, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gökhan Garip Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

beyir..uşak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gökhan bey iyi bir doktor, işinin hakkını veriyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Allah işini rast getirsin. İyi çalışmalar 23-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gökhan Garip tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gökhan Garip kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Garip ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökhan Garip için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Garip şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökhan Garip ile anlaşmalı?
Gökhan Garip kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökhan Garip nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gökhan Garip Bursa Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gökhan Garip hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gökhan Garip Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Gökhan Garip için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gökhan Garip muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökhan Garip hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Garip ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gökhan Garip hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Garip hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.