Uzm. Dr. Gökçe Gür

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gökçe Gür Hakkında

Gökçe Gür Kimdir?

Uzm. Dr. Gökçe Gür, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökçe Gür, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gökçe Gür Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gökçe Gür tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gökçe Gür kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. G Gür ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökçe Gür için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. G Gür şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökçe Gür ile anlaşmalı?
Gökçe Gür kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökçe Gür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gökçe Gür Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Gökçe Gür hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gökçe Gür Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Gökçe Gür için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gökçe Gür muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökçe Gür hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. G Gür ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Gökçe Gür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. G Gür hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.