Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Büyüme Ve Gelişme, Aşılama Ve Bağışıklama, Beslenme

Randevu Al 0 (850) 811 92 14Soru Sor

Doktorun Adresi

Küçükbakkalköy Mah. Atila İlhan Cad. No:8  Ataşehir, İstanbul
Dr.Gökçe Günbey Elemen Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Gökçe Günbey Elemen Hakkında

Gökçe Günbey Elemen Kimdir?

Uzm. Dr. Gökçe GÜNBEY ELEMEN, 1974 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998 - 2002 yılları arasında aynı üniversitede yaparak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

2002 - 2009 Yılları arasında Taksim Alman Hastanesi'nde, 2009 - 2010 yılları arasında Şişli Memorial Hastanesi'nde, 2010 - 2017 yılları arasında Ataşehir Memorial Hastanesi'nde görev almış olan Uzm. Dr. Gökçe GÜNBEY ELEMEN, Pediatride Kanıta Dayalı Vaka Tartışmaları Kursu, İstatistik Eğitim Kursu, Neonatal Resüsitasyon Kursu, Prematüre Bebek İzlemi Kursu, Yenidoğan Yoğun Bakım Kursu, Pediatride Uzmanına Danışalım Kursu gibi bir çok eğitim programını başarıyla tamamlamıştır.

Uzm. Dr. Gökçe GÜNBEY ELEMEN, mesleki çalışmalarına İstanbul / Ataşehir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Büyüme Ve Gelişme
 • Aşılama Ve Bağışıklama
 • Beslenme
 • Enfeksiyonlar
 • Yenidoğan Hastalıkları

Tedaviler

 • Çocuk beslenme bozuklukları
 • Çocukta gelişimi izleme
 • Çocuklarda astım
 • Büyüme takibi

Fotoğraflar

Hobiler

 • Kayak
 • Yağlı boya
 • Mutfak

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 92 14

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Oğlum 3 yaşında ve doğduğundan beri Gökçe hanım takip ediyor. Bebeğe yaklaşım, tedavi ve takibi çok güzel. En az bunun kadar önemli olan diğer bir konuda annenin psikolojik durumunu göz önünde bulundurması.. Gökçe hanım bana karşı da o kadar yakın ve anlayışlıydı ki lohusa dönemlerimde ki desteğini hayat boyu unutmayacağım.. 19-02-2020

f..lak Ündar

Gökçe hocamıza doğru teşhisleri, zamanında tedavi planlaması, ve çocuk doktorluğunda enn en önemli olan şey, çocuğun dilinden anlayabilen özel bir yeteneği olması nedeniyle çok teşekkür ediyoruz. 09-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 92 14

Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen hangi kurumlar Gökçe Günbey Elemen ile anlaşmalı?
Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Ziraat Bankası )

Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen Dr.Gökçe Günbey Elemen Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocuk beslenme bozuklukları, Çocukta gelişimi izleme, Çocuklarda astım, Büyüme takibi alanlarında hizmet veriyor ve Büyüme Ve Gelişme, Aşılama Ve Bağışıklama, Beslenme, Enfeksiyonlar, Yenidoğan Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Gökçe Günbey Elemen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.